GSC Haber - Okan Buruk: "Oyuncularımızı tam hazır hale gelmeden riske etmeyeceğiz, oynatmayacağım" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Oyuncularımızı tam hazır hale gelmeden riske etmeyeceğiz, oynatmayacağım"

Hocaya güvenin arkadaşlar.Hazır olmadan oynatmak istememiş normal bir sakatlıkta 3 ay yok olsa toreira naparız.Yada Zahanın lifi atsa.Zaten önemsiz maç 4 yemezsek eleriz.Ta maçı daha önemli o maça bir kaç oyuncuyu yetiştirse yeter.

Demba Ba' nın röportajını paylaşmıştım bir ara. Okan Hoca' nın profesyonelliği yanında, futbolcularla samimi ve dürüst ilişkisini öve öve bitiremiyordu da Şenol Güneş' i kısmen örtülü şekilde eleştiriyordu. Arayıp bulmaya üşendim şimdi...

Bahsettiğin söylemlerinde, olsa olsa futbolcuları korumak için biraz politik davrandığını zannediyorum. ''Çalışmıyor, oynamaya niyeti yok; free style takılıyor, ayakta duramıyor ki sahada top oynasın'' diyecek yapıda biri değil...

İlle eleştirmek isteyen, başka yerlerden cephe açsın. Okan Hoca, futbolcularla iletişimi en iyi TD lerden biri; bu minvalde herhangi bir olumsuzluğu gündeme bile gelmedi...
Sözleşmesi feshedilsin diyen var ben saçma bulunca ceza alıyorum

Dünya yıldızı Icardi'nin omuzlarında taşıdığı bir hocadır Okan Buruk.

Adam yönetimi konusunda en son laf edilecek teknik direktördür.

Konusmalari dogru tek eksik soyledigi sey sezon basini kotu gecirdinmi sampiyonluk hayal oluyor

Evet gecen senede kotu basladik ama gomis 4 mac aldi o maclar olmasa sampiyon olamazdik cok agirdan almakta yanlis trabzonu yenmek zorundayiz

Üst Alt