Okan Buruk: "Şu an Galatasaray dışında teknik direktörlüğe dönmeyi asla düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: "Şu an Galatasaray dışında teknik direktörlüğe dönmeyi asla düşünmüyorum"

Can Tongo: “Okan Hoca ile konuştum. Şu an Galatasaray dışında teknik direktörlüğe yakın zamanda asla dönmeyi düşünmüyorum. Galatasaray çağırırsa dönerim. Galatasaray çağırmazsa dinlenmeye ve özel durumumla ilgilenmeye devam ederim.”

Ertem Şener: “Bana gelen istihbarat Dursun Özbek gelirse Galatasaray’ın hocası %200 Okan Buruk.” (tv100)

Kendi kariyeri acisindan bence dogru aciklama

Hamzaoglu 3 kupa aldi ve daha sonra görevden ayrildi,sonraki sürecte aldigi her teklifi degerlendirmemis olsaydi daha degerli bir kariyeri olurdu

Okan Buruk ise en son basaksehir’i sampiyon yapmasiyla hatirlaniyor mesela,bu yuzden dusuk seviye takimlarin tekliflerini kabul etmemesi normal bir durum

Okan konusunda şu sağlık sorunu akil karıştırıyor biraz bende. Çünkü oğlunun durumuydu galiba suan da çalışmamasının sebebi bizde ne kadar kafayi sahaya verebilir büyük soru işareti oluşturuyor sağlık sonuçta insanin akli her zaman orada kalır. Birde hayatta en onem verdiğin çocuğunun durumuysa. Başakşehir'de küme düşme durumuna kadar gitmesinin sebebi de bu durum.

Okan sadece Akhisar ve başakşehir performansıyla hatırlanıyor ancak diğer kulüplerdaki performanslarına başarısız oldu dönemlerdeki sebeplere de bakmak lazım

Bence bir teknik direktörün başarısı kulübün sarsıntılı olduğu ya da oyuncuların performans düşüklüğü yaşadığı dönemde nasıl kararlar aldığı ve zor dönemleri nasıl atlattıyla belli olur

Örneğin Başakşehir’in şampiyon olduğu dönemde zaten başakşehir en üst seviyesinde ve oldukça geniş ve kaliteli bir kadroyla mücadele ediyordu rakipleri de çok tökezlemiş durumdaydı

O şampiyonluk da abdullah Avcı’nın emeği de büyüktür , Okan aslında şanslı bir şampiyonluk kazandı diyebiliriz. Aynı biz de hamza Hamzaoğlu’nun kazandığı üç kupa gibi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Okan sadece Akhisar ve başakşehir performansıyla hatırlanıyor ancak diğer kulüplerdaki performanslarına başarısız oldu dönemlerdeki sebeplere de bakmak lazım

Bence bir teknik direktörün başarısı kulübün sarsıntılı olduğu ya da oyuncuların performans düşüklüğü yaşadığı dönemde nasıl kararlar aldığı ve zor dönemleri nasıl atlattıyla belli olur

Örneğin Başakşehir’in şampiyon olduğu dönemde zaten başakşehir en üst seviyesinde ve oldukça geniş ve kaliteli bir kadroyla mücadele ediyordu rakipleri de çok tökezlemiş durumdaydı

O şampiyonluk da abdullah Avcı’nın emeği de büyüktür , Okan aslında şanslı bir şampiyonluk kazandı diyebiliriz. Aynı biz de hamza Hamzaoğlu’nun kazandığı üç kupa gibi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bende bu yuzden okanı istemiyorum abi

Üst Alt