Üye Görüşü - Okan Buruk ve Ekibine Son Uyarı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Okan Buruk ve Ekibine Son Uyarı

Sahada futbol oynayan bir ekip yok. Rehavete girmiş, ligi küçümseyen, dolaşanlar var. Ok lig kötü bir lig ama karşında ORGANİZE KÖTÜLÜK varken böyle oynama lüksü yok bu takımın.

Okan buruk zaten oyunu iyi okuyamıyor lig maçlarında da yaptığı bazı değişiklikler puan kaybettirdi . Diğer takimlarla kadro kalite farkımız çok fazla doğru yönetilsek en az 15 puan önde olurduk zaten

Yer yer çok iyi oynuyoruz, yer yer rezalet ötesi. Bir ortası yok. Değişikle maça başlasa sıkıntı olmayacaktı. Boey-Kaan'a çözüm üretemedi. Tüm orta saha oyuncularını çıkararak bir yere varamadı. Bence yanlışlıklarıyla maçı verdi.

Her zaman rezalet ötesi maçtı. Unutmak istiyorum bir an önce.

raad ol fenere hakemler bile birsey yapamaz bizim rakibimiz besiktas ama onlarinda nefesi yetmez we are the champ
Avantajliyiz belki evet ama sezon basindan beri ne oynadigimizi inan bilmiyorum. febeyi deplasmanda üçlüyoruz gelip evde en dandik takimlara takiliyoruz gidiyoruz basaksehire deplasmanda 7 atiyoruz geliyoruz evde en dandik takimlara karsi zorlaniyoruz. Daha jk deplasmani var alanya deplasmani var bilmiyorum endiseliyim. Umarim ders çikaririz

Stresliydi ve rahat değildi bu maç öncesi Lig maçında şimdi daha çok streslenecek ve rahat olmayacak.Şampiyonluk yarışında bu çok tehlikeli 1 durum.Ziraat Kupası'ndan elenmişsin ve Lig'de de 6 puan öndesin az 1 rahatlamalı.Bu takıma da etki ediyo.1 de Başakşehir şampiyonluğunda genel olarka maçlarda defansif oynatıyodu gol olunca skora yatıyodu.Burda taraftar çok diye de bunu yapamıyo ama yapmalı.Taraftar1,2 laf eder ama şampiyonluk burdan giderse daha çok laf eder.Az maç kalmış bildiği gibi golü atıp skora yatsın kontra atak kovalasın takım.Zaten o zaman ki gibi duran topta da etkili bu takım..

Topu oyuna sokamadigimiz için bu kadar kötü oynuyoruz. Hem hücum oyuncuları yoruluyor hem defans orta saha zaten yok gibi oldu .
Değişiklik için 65 bekledi golü yedik .

büyük ölçüde nelson olmadığı için bu sonuçlar alındı

kağnı ayhan adlı eleman sawunma kimyasını fena halde bozuyor

Üst Alt