GSC Haber - Okan Buruk: "Zaha en son Mayıs ayında oynamıştı, en hazır halini bekliyorum onu oynatmak için" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Zaha en son Mayıs ayında oynamıştı, en hazır halini bekliyorum onu oynatmak için"

Okan Buruk: "Bu tarz değişimleri sezon içerisinde hep yapacağımızı söylemiştim. Bu akşam böyle bir kadro var. İlk maçı düşünmeden, bu maçı da ülke puanımız için kazanmalıyız."

Zaha'nın son durumu nedir?

Okan Buruk: "En son Mayıs ayında oynamıştı. En hazır halini bekliyorum onu oynatmak için. Bu akşam daha uzun süre vermeyi düşünüyorum."

Hocaya bu konuda kızamam çünkü kendisi oyuncuların antrenmanlarını izliyo ama oynata oynata kendi formunu bulacak oyuncu..

Haklı

Ama biz niye hazır olmayan bir sürü oyuncu transfer ettik diye sormak istiyorum o zaman.

Şampiyonluk gittikten sonra mı oynayacaklar?

Taktın mı takıyorsun değil mi? Hiç bırakmıyorsun.
Yorgun olan ve daha 3 gün önce kayseri macinda sahaya patır patır bırakan kerem, barış alper ve mertens'i israrla 11 yazan hoca. bari zaha sahada olsaydı da maç temposu kazansaydi.

Yeni transferi 4-5 maç yedek oturtma işini abartmaya başladı. Takımda zaha varsa, oynar. yorulursa yoruldum dediği dakika çıkar, başkası girer. sonra 2 senedir transfer tahtası kapalı ligin zayıf ekibine puan bırakınca takım hazır değildi oluyor. her maça kerem, berkan, barış alper başlarsa digerleri nasıl hazır olacak? 15'er dakika oynaya oynayarak mı?

Maç konusunda endişem yok, turlariz. ama böyle bir maçı hazır olmayan oyunculari hazırlamak için kullansak daha iyiydi.

Vallahi 2-3 maç daha oynatmazsan Zaha arıza çıkarır benden söylemesi. Böyle bir durumda da yıldız oyuncu değil hoca gider.

Üst Alt