GSC Haber - Okan Buruk: "Ziyech ve Ndombele, Samsunspor maçında kadroda olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Ziyech ve Ndombele, Samsunspor maçında kadroda olacak"

Okan Buruk: "Benim için Galatasaray teknik direktörü olmak her şeyin üstünde gelir. Başkanımız ve yönetimimiz ne karar verirse onu kabul edecek bir insanım. Maddiyat her zaman ikinci sırada bizim için. Önemli olan Galatasaray'ın başarısı."

Okan Buruk: Ben 11 yaşında bu sahada seçmelere girmiştim, şu anda 50. yaşıma giderken burada teknik direktörüm. Benden mutlusu olamaz.

Okan Buruk: "Transferle ilgili yarın akşama kadar süre var. Genç, bize katkı verecek oyuncularla görüşmelerimiz var. Olmazsa da bu şekilde kapatacağız."

Okan Buruk: "Zaha'nın durumuna, antrenman sonrası karar vereceğiz. Samsunspor maçında mı Kopenhag maçında mı hazır olur göreceğiz."

Okan Buruk: "Hakim Ziyech ve Ndombele Samsunspor maçında kadroda bizimle olacak. Belli bir süre verebiliriz."

Okan Buruk: "Tüm oyuncularım bugün antrenmana çıkıyor, bu yüzden yüzüm gülüyor. Bütün oyuncularımızın hazır olacağı vakte doğru ilerliyoruz. 7 maçlık periyot bu hafta başlıyor. Ndombele, geçen hafta geldi. 1-2 hafta içinde en yüksek performansına ulaşacaktır diye düşünüyorum."

Okan Buruk: "Hedef, 24. şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarak Galatasaray'ın genlerinde olan Avrupa başarısını ortaya çıkartmak. Galatasaray çok başarılı olacak. Kimseye Galatasaray'a saldıracak gücü vermememiz gerekiyor. İçeriden ve dışarıdan Galatasaray'ı karıştırmaya çalışanlar var. Daha güçlü olacağız, oyun olarak da güçleniyoruz."

Okan Buruk: "Şampiyonlar Ligi için her çekeceğimiz kura zorlu. Kimin geleceğinden çok, 'Biz ne yaparız?' sorusu önemli. Kendimize güvenerek bir giriş yapacağız. Hangi maç olursa olsun kazanmak için çıkacağız. Galatasaray, bulunduğu arenada en iyisi olmaya çalışacak. Şu an puan hedefim yok, kazanarak başlamamız önemli."

Taraftarı rahatlatan açıklamalar. Cumartesi ndombele ve ziyeş izlemek için sabırsızlanıyorum

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Zaha'nin neyi var? Cikip detayli bicimde aciklansa da rahat etsek. Neyse ki az da olsa Ziyech ve Ndombele izleyebiliriz gibi gorunuyor.

Bu Zaha'nin neyi var? Cikip detayli bicimde aciklansa da rahat etsek. Neyse ki az da olsa Ziyech ve Ndombele izleyebiliriz gibi gorunuyor.
Aciklandi gecen hafta

200w.gif

Üst Alt