GSC Haber - Okan Buruk'tan Kazımcan Kararı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk'tan Kazımcan Kararı

Okan Buruk'tan Kazımcan kararı​

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk, sol bek için kararını verdi. Tecrübeli çalıştırıcı, kalan dört haftada Kazımcan Karataş'a forma vermeyi planlıyor.

1683880405773.png

Galatasaray'da sol bek belirsizliği sona eriyor. Teknik direktör Okan Buruk, kalan maçlarda görev vereceği futbolcuyu belirledi.

Sezon başında sol bekte Patrick van Aanholt forma giydi. Hollandalı oyuncunun takımdan ayrılmasının ardından Dubois, Kazımcan Karataş, Emre Taşdemir ve Sam Adekugbe bu mevkide görev yaptı.

Şu an bu futbolcular arasında Kazımcan bir adım öne çıkmış durumda. Geçtiğimiz hafta Medipol Başakşehir karşısında etkili bir oyun sergileyen genç futbolcu, teknik heyet ve taraftarın beğenisini topladı.

Okan Buruk'un, kalan 4 karşılaşmada sol bekte 20 yaşındaki oyuncuya forma vereceği öğrenildi.

Kazımcan Karataş bu sezon 7'si lig, 1'i kupa maçı olmak üzere 8 karşılaşmada sahaya çıktı. Bu müsabakaların 5'ine 11'de başlayan genç savunmacı, takımına gol veya asist katkısı veremedi.

Galatasaray'da takımdan gidecek isimler de belli olmaya başladı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Emre Taşdemir ve Atakaş Hatayspor'dan kiralanan Sam Adekugbe ile yolların ayrılması bekleniyor.

Önümüzdeki sezon Kazımcan'ı kadroda tutacak olan yönetim, sol beke bir takviye daha yapmayı planlıyor.

TRT Spor

floryada nabıyor acaba

Bir ara istatistik paylaşılmıştı kazimcanin 5 maçlık istatistiği hayvaniydi bu çocuk oynadığı kısa dönemde bile bence birşeyleri ispatladı ki sene başı beklentim 0di kendisinden.. Sene boyu sakatlık muhabbetiyle gecistirildi açıkçası ben inanmıyorum belli dönem sakatlandı da son 4-5 maç adekugbeye sarması aşırı gereksizdi..

Çocuk iyi başlamıştı ama sanırım sakatlandı sonra da şansız bir şekilde tekrar forma şansı bulamadı

Emre yerine oynasaydı keşke

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sanmıyorum. Adekugbe Hatay'ın oynadığı 23 maçın 20'sinde forma giymiş. Bence daha hazır olduğunu düşündüğü için ilk etapta direk onu tercih etti. Zaten Hatay'dan alıp yedek oturtmanın da bir anlamı olmazdı. Bir sebepten Kazımcan'a güvenmediği için alelacele Adekugbe'yi aldılar ve çok iyi performans vermemesine rağmen Kazımcan'a güvenebileceği zamana kadar oynatmaya devam etti.

Okan hocam deprem trajedisi yüzünden fazla iltimaslı davrandı gibi.

Bir ara istatistik paylaşılmıştı kazimcanin 5 maçlık istatistiği hayvaniydi bu çocuk oynadığı kısa dönemde bile bence birşeyleri ispatladı ki sene başı beklentim 0di kendisinden.. Sene boyu sakatlık muhabbetiyle gecistirildi açıkçası ben inanmıyorum belli dönem sakatlandı da son 4-5 maç adekugbeye sarması aşırı gereksizdi..

10 dakikasını izlemek bile yeterli oldu benim için. Kumaşı olduğu belli oluyor. Tek eksiği tecrübe.

Okan Hoca nasıl oldu bu kadar hafta sonrasında anladı, orası ilginç bir durum.

Üst Alt