GSC Haber - Okan Buruk'tan Transfer Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk'tan Transfer Açıklaması

Okan Buruk: "Sacha Boey'in ayrılmasından yana değilim ama burada oluşacak şartlar kulübün geleceği için önemli bir rakam olursa bunu değerlendirecek olan yönetim kurulumuz. Öyle bir durum olursa oraya da takviye yapmamız gerekecek. Uzun zamandır ilgilenen kulüpler var. Sacha Boey'in durumu net değil. Birçok oyuncumuza teklif var. Son kararı yönetim verecek"

Okan Buruk: "Orta saha bölgesinde çok fazla oyuncumuz var. Bununla ilgili şu an bir düşüncemiz yok. Transfer dönemi tabi bir fırsat dönemi. Ne tür bir oyuncu önünüze gelecek bilemiyorsunuz. Mali anlamda yük olmayacak şekilde bir profil çıkarsa düşünebiliriz ama şu an düşüncemiz elimizdeki oyuncuları kullanabilmek."

Okan Buruk: "Orta sahada önemli bir oyuncu sayımız var. Kerem Demirbay, Eyüp Aydın, Berkan Kutlu, Lucas Torreira, Tanguy Ndombele, Sergio Oliveira... Kaan Ayhan'ı saymadan 6 oyuncu söyledim. Önceliğimiz savunma transferi. Yaratıcı bir oyuncu olursa, düşünebiliriz. Geçen sene Nicolo Zaniolo fırsatı oldu, hemen kadromuza kattık. O tür bir fırsat olursa değerlendiririz."

Okan Buruk: "Sol bek mevkine takviye yapmak istiyoruz."

- Berkan Kutlu'yu 2 maçtır sol bekte deniyorsunuz, orada oynar mı?

Okan Buruk: "Bir çok oyuncumuzu farklı pozisyonlarda oynatıyoruz. Berkan'ı da Barış'tan sonra sol bekte denedim. Oyuncularımızı oynayabildiği her yerde oynatmaya çalışıyoruz. Çünkü bu tür ihtiyaç fazla oluyor."

Zeki falan amam diyim aman. Ben daha haayatımda Zeki kadar düz olup da bu kadar abartılan topçu görmedim. Lütfen bakın lütfen çok yanlış transfer olur Zeki Romaya da talih kuşu konmuş olur. Dubua çağıralım 10 kere daha topçu gerek yok transfere. Dubua Kaan götürür orayı...

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boey transferi olacak diye farzedersek

kısa vadeli- ligi öncelik alarak kotaracak kadar topçu yeterli.
AVL'de çok gidemeyiz gibi duruyor her ne kadar ne hedefler koymuştuk.

Yazın yapboz gibi gene çok değişkenli kadro olcak.

illet oluyorum.

Okan Buruk: "Sacha Boey'in ayrılmasından yana değilim. Öyle bir durum olursa oraya da takviye yapmamız gerekecek. Sacha Boey'in durumu net değil. Birçok oyuncumuza teklif var. Son kararı yönetim verecek."
Kusra bakmasın hocam ama bu adamın ...bu sezon sonunda en kötü transfer olmayacığını ummak epey bir saflık... buna hazırlık yoksa Total Kaos günleri gelir.

Üst Alt