Okan Koçuk Ayrılmak İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1081414.jpg

Galatasaray'ın 25 yaşındaki kalecisi Okan Kocuk, Fatih Terim'le bir görüşme gerçekleştirerek kiralık gitmek istediğini bildirdi.
Galatasaray, Muslera'nın sakatlanmasının ardından kalede güven vermeyen Okan Kocuk'un yerine Kasımpaşa'dan Fatih Öztürk'ü transfer etmişti. Geçtiğimiz sezonun son maçlarında oynayan ancak performansı yeterli bulunmayan Okan Kocuk, Muslera'nın da takıma dönmesiyle birlikte 3. kaleci konumuna düşecek.

"OYNAYACAĞIM TAKIMA GİTMEK İSTİYORUM"
25 yaşındaki file bekçisi kendisini geliştirmek adına daha fazla süre bulabileceği bir takıma kiralanmak istediğini bildirdi. Fatih Terim ile bir görüşme gerçekleştiren Kocuk, tecrübeli teknik adam tarafından da anlayışla karşılandı.

Bu görüşmenin ardından Galatasaray yönetimi Okan Kocuk'a gelecek kiralama tekliflerini değerlendirme kararı aldı.

103 MAÇTA KALESİNDE 133 GOL GÖRDÜ
Bursaspor'dan transfer edilen deneyimli eldiven TFF 1. Lig'de 54, Süper Lig'de 32 ve Türkiye Kupası'nda 14 kez olmak üzere toplamda 103 kez forma giyme başarısı gösterirken kalesinde 133 gol gördü.

25 yaşındaki kaleci, 103 maçın 28'inde kalesini gole kapattı.

Ajansspor

Gecen sezon aldigi para ve imza ücretine binaen 400 bin euro bonservis bedeli ile satilabilir. Kasimpasa, Göztepe, Denizli ve Erzurum isteyebilir.

ben hala kötü kaleci olduğuna inanmıyorum ama özgüvene ihtiyacı var. 1 sene banko oynayacağı takıma kiralansa, seneye zaten fatih gidecek.

Haber doğru mu bilmem ama mantıklı. Muslera döndükten sonra zaten ekstrem bir durum olmadıkça forma görmeyecekler. Fatih gelebileceği noktaya gelmiş, ötesini görmez. Yedekte beklemek de bozmaz. Okan içinse yedeğin yedeği konumuna düşmek kariyer intiharı gibi bir şey. Ömrü billah 3. kaleci olur keyfime bakarım diyorsa bilemem.

Üst Alt