okay yokuşlu, abdülkadir ömür, yusuf yazıcı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yusuf ilk çıkış yaptığı zaman iyi yükseldi ama şu an ilk 11'de bile oynayamaz sadece sezon da bize karşı yırtınır onun harici kalan maçlarda yedek başlar

Okay'ı 6 gaymeye sattılar yahu zaten hala para etmez diyorsunuz.

Apo'nun piyasa değeri 8 m istedikleri an 5 6 ya satarlar.

Yusuf'unda 12 m değeri var zorlarlarsa 7 8 e gider.

Genç sonuçta bunlar ellerinde patlayacak değil ya , her oyuncuya çöp yawww demekten bir bıkmadınız gitti.

Bu 3 oyuncu içinde bizim en çok ihtiyac duydugumuz oyuncu bence Okay.. Güçlü fiziği var ve degişik pozisyonlarda oynayabiliyor. Bildiğim kadarıyla Galatasaraylı.. Avrupa da 1-2 sene tecrube kazanıp bize gelmesini isterim.

Okay gitti basarili oldu

Apo ve Yusufun da gitme zamani geldi artik

Isliklanma olayindan sonra Yusufun bir sene daha sabredecegine inanmiyorum yazin 8-15m arasi bir fiyata gidecektir

Abdulkadir in kendine biraz daha iyi bakmasi lazim sakatlik yasiyor baya
Ts avrupaya katilirsa 1 sene daha kalabilir belki ama avrupaya gidemezse yazin gider yusuf gibi

Okay gitti basarili oldu

Apo ve Yusufun da gitme zamani geldi artik

Isliklanma olayindan sonra Yusufun bir sene daha sabredecegine inanmiyorum yazin 8-15m arasi bir fiyata gidecektir

Abdulkadir in kendine biraz daha iyi bakmasi lazim sakatlik yasiyor baya
Ts avrupaya katilirsa 1 sene daha kalabilir belki ama avrupaya gidemezse yazin gider yusuf gibi

Topçudan anlıyorsun ahbap

Topçudan anlıyorsun ahbap
Yok yaw
Bunlar ztn goz onunde topculardi
Okay beni baya sasirtti
Kayserideyken tirt bulurdum
Takim arkadasi sefa gibi yok olur gider diyordum
Ts de cok katti oyunun ustune
Canli da izledik hayvan gibi fizigi var

Yusuf burda pek begenilmiyor balon deniliyor ama yasi 21 22 bence iyi bir ligde iyi bir hocayla bir ust seviyeye cikip yerli talisca gibi birsey olabilir

Abdulkadir 15m
Yusuf 10m
Abdulkadir Parmak 5m

30M euroyla sampiyonluk kadro kurabilirsin, derhal yazin satmalari lazim hepsine.

Trabzona yalniz cok transfer lazim

1 Yedek/As sagbek
2 Stoper
3 orta saha
2 santrafor
1 ofansif orta saha

Trabzon, ayni scoutlarina guvenirse cok iyi oyuncular alirlar bence ama menajerlerle yaparlarsa para gider

Abdulkadir 15m
Yusuf 10m
Abdulkadir Parmak 5m

30M euroyla sampiyonluk kadro kurabilirsin, derhal yazin satmalari lazim hepsine.

Trabzona yalniz cok transfer lazim

1 Yedek/As sagbek
2 Stoper
3 orta saha
2 santrafor
1 ofansif orta saha

Trabzon, ayni scoutlarina guvenirse cok iyi oyuncular alirlar bence ama menajerlerle yaparlarsa para gider

Hakan sende karar ver artık, dün cöp dediğin adamlara bugun milyon dolarlar fiyat biçiyorsun. :))

Ucu de cop, paraya yazik.

Üst Alt