GSC Scout - # Okay Yokuşlu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Taraftarı tatmin edeceğini sanmıyorum yediğimiz gollerde gözle görülür bir azalma olacağını sanmıyorum. Orta saha eksikliğinden sezonda 5 tane gol yiyorsak, duran toptan ve embesillikten 20 tane yiyoruz.

Taraftarı tatmin edeceğini sanmıyorum yediğimiz gollerde gözle görülür bir azalma olacağını sanmıyorum. Orta saha eksikliğinden sezonda 5 tane gol yiyorsak, duran toptan ve embesillikten 20 tane yiyoruz.

Yine de alternatif olarak alınabilir çünkü şu anda savunmanın önünde Taylan dışında koyabileceğimiz başka bir futbolcu yok. Belki Berkan olabilir. Aytaç savunma önünde oynayamaz, oynasa da vasatın üstüne çıkamaz. Okay en azından derinlik katar. Hem gelmesi Taylan'ın da performansını artırabilir çünkü o bölgede alternatifsiz şu anda.

Yine de alternatif olarak alınabilir çünkü şu anda savunmanın önünde Taylan dışında koyabileceğimiz başka bir futbolcu yok. Belki Berkan olabilir. Aytaç savunma önünde oynayamaz, oynasa da vasatın üstüne çıkamaz. Okay en azından derinlik katar. Hem gelmesi Taylan'ın da performansını artırabilir çünkü o bölgede alternatifsiz şu anda.
Para vereceğimizi sanmıyorum. Gelmek isteyeceğini de sanmıyorum.
Bizi gören menajerler olsun kulüpler olsun domaltma peşinde. Elalem futbolcunun parasının %60'ını ödeyip gönderir biz kadro dışı kalmış olana hem maaş veririz hem de kiralama ücreti.
Para çıkmayacağı için imkansız bir transfer ki kendisi de ülkeye gelmek istemiyor.

Okay Yokuşlu
Yusuf Yazıcı
Abdülkerim Parmak
Mert Müldür
Salih Uçan
Kenan Karaman
Çağlar Söyüncü
Umut Meraş

vs... vs...

Soyadları falan değişik diye meşhur olan, aşırı abartılan ama iyi futbolculukla alakaları olmayan adamlar.

Madem üçlü defansa geçmiyoruz, Okay mutlaka alınmalı, maliyeti de çok yüksek olmayacaktır. Aynı maliyetle daha iyi bir yabancı 6 numara bulabileceklerini sanmıyorum; yabancı kısıtı nedeniyle mantıklı da olmaz zaten...

Hoca bekleri kanat gibi kullanmaktan vazgeçmeyeceği için bu tip bir futbolcuya ihtiyaç var. Okay adeta ''Ön stoper'' gibi oynayan, gereğinde iki stoperin arasına gömülüp, gereğinde onları öne çekebilen, defansa liderlik etme becerisine sahip bir futbolcu. Okay' ı kalite olarak beğenmemek için diğer mevkilerde en az 5 oyuncunun yerine çok daha iyilerinin alınması gerekir. Gedson' un bile -yerli statüsünün de etkisiyle- Okay tipinde bir futbolcu kadar fayda sağlayacağından şüpheliyim. İkisi birden alınırsa orta saha sorunu halledilmiş olur. Daha iyi bir ihtimal umamıyorum...

Geçen sene İngiltere de cagnenin maçlarını izlerken dikkatimi çekmişti iyi futbolu kesin alırlar demiştim çünkü defansı toplarlamisti .
Bize gelmesini isterim Aytaç ile olmayacak belli oldu .Yabanci sınırlandırılması yüzünden almazsak başakşehir Trabzon yada bjk alırsa üzülürüz .
Gedson gelsin gelmesin kadroya katmaliyiz kiralık artı opsiyon ile

takımda bu adamdan daha iyi dos oynayacak oyuncu var mı? yok. bu adam gelmezse yerine daha iyisi alınabilir mi? 1-2 gün bir süre kaldı isim dahi ortada yok. Alınsa dahi yabancı sınırı yüzünden oynatmakta sorun yaşar mıyız? yaşarız. eee her yol bu adama çıkıyor. 1 sezon kiralık gayet de işimize yarar. sonrasına önümüzdeki sene bakılır

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

takımda bu adamdan daha iyi dos oynayacak oyuncu var mı? yok. bu adam gelmezse yerine daha iyisi alınabilir mi? 1-2 gün bir süre kaldı isim dahi ortada yok. Alınsa dahi yabancı sınırı yüzünden oynatmakta sorun yaşar mıyız? yaşarız. eee her yol bu adama çıkıyor. 1 sezon kiralık gayet de işimize yarar. sonrasına önümüzdeki sene bakılır

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O da olur ama kiralık ile satın alma arasında pek bir maliyet farkı olmaz, kulübü maaş yükünden kutulmaya çalışıyor, kamp kadrosuna bile almadılar; küçülmeye gittiler...

Üst Alt