Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

Yav arkadaş oturmuş sistem var bozmayın şu yapılanmayı devam edelim büyük başarılar gelecek, bunu herkes görüyor körmüsünüz siz anlamıyorum

47 yıl sonra gelen heycan

İlk önce Üstünberke sonra Mahmuti

Vay be ne kurumsal kimlik ama

oktay hoca kalsın. sistemimiz bence cok iyi ama iyi oyuncular secmek lazım artık. andric takımdan gidebildigine göre lakovicte gidebilmeli. andric lakovicten daha yararlı bir adamdı. lakovici her nekadar sevsemde bizde olmadı yaşıda artık bir kıvama geldi. lakovicle devam edersek büyük risk almış oluruz. bu seneye yazık oldu. artık yönetimin hoca kalıyormu gidiyormu bir cevap vermesi lazım. sıkıldık be kurdeşen döktük burda.

oktay hoca kalsın. sistemimiz bence cok iyi ama iyi oyuncular secmek lazım artık. andric takımdan gidebildigine göre lakovicte gidebilmeli. andric lakovicten daha yararlı bir adamdı. lakovici her nekadar sevsemde bizde olmadı yaşıda artık bir kıvama geldi. lakovicle devam edersek büyük risk almış oluruz.

Risk değil intihar olur Barış.

Sağa vurup üçlük atmasını mı bekleyeceğiz gene tüm sezon.

Hem seneye dahada ağırlaşacak ve fizik olarak hepten düşecek.

Kısacası takımda Shipp ve Gordon dışında yabancı olarak kimse kalmamalı.

oktay hoca kalsın. sistemimiz bence cok iyi ama iyi oyuncular secmek lazım artık. andric takımdan gidebildigine göre lakovicte gidebilmeli. andric lakovicten daha yararlı bir adamdı. lakovici her nekadar sevsemde bizde olmadı yaşıda artık bir kıvama geldi. lakovicle devam edersek büyük risk almış oluruz.

Barış 2 sene önce Kunter deselerdi başımla derdim

Şuan Obradoviç bile gelse ,47 yıldır uyuyan şubede düzgün bişeler yapmaya başladık hemen tekrar çorba ediyoruz ona kızıyorum

Üstünel şubeyi toparlamıştı,ailevi sebeplerden bıraktı!!!!!!!!!!Ne ailevi sebepmişki sene sonunu bekleyemedi

Mahmuti ile anlaşamadık de,farklı hesaplarımız de eyvallah

2+2 imzaladık diyip bunları yaşamak

Wild Card arifesinde

Şubenin başında kim var,transferler ne olcak,kim kalcak kim gitcek

Kan kusuyorum yeminle

Risk değil intihar olur Barış.

Sağa vurup üçlük atmasını mı bekleyeceğiz gene tüm sezon.

Hem seneye dahada ağırlaşacak ve fizik olarak hepten düşecek.

Kısacası takımda Shipp ve Gordon dışında yabancı olarak kimse kalmamalı.

İdeal pivot yaşı 28-32 dir

Savunmayı öğrendiği,ribaund sezgilerinin arttığı

Andriç bu sene 26 oldu ,biraz daha savunma sertliği ve üst düzey maç tecrübesi ,avrupanın bi çok iyi takımında oynayabilcek bi oyuncu yetiştirecektik

Yollarsın Dor Ficher i alırsın okey derim ,ama taş üstüne taş koymaya başladığımız dönemde şubede yaşanan bu olaylar

Shipp te giderse şaşırmam

İnşa ettiğimiz herşeyi yıkmak üzereyiz

Barış 2 sene önce Kunter deselerdi başımla derdim

Şuan Obradoviç bile gelse ,47 yıldır uyuyan şubede düzgün bişeler yapmaya başladık hemen tekrar çorba ediyoruz ona kızıyorum

Üstünel şubeyi toparlamıştı,ailevi sebeplerden bıraktı!!!!!!!!!!Ne ailevi sebepmişki sene sonunu bekleyemedi

Mahmuti ile anlaşamadık de,farklı hesaplarımız de eyvallah

2+2 imzaladık diyip bunları yaşamak

Wild Card arifesinde

Şubenin başında kim var,transferler ne olcak,kim kalcak kim gitcek

Kan kusuyorum yeminle

kimse açıklamada yapmıyor.

İdeal pivot yaşı 28-32 dir

Savunmayı öğrendiği,ribaund sezgilerinin arttığı

Andriç bu sene 26 oldu ,biraz daha savunma sertliği ve üst düzey maç tecrübesi ,avrupanın bi çok iyi takımında oynayabilcek bi oyuncu yetiştirecektik

Yollarsın Dor Ficher i alırsın okey derim ,ama taş üstüne taş koymaya başladığımız dönemde şubede yaşanan bu olaylar

Shipp te giderse şaşırmam

İnşa ettiğimiz herşeyi yıkmak üzereyiz

Abi Andric gittiği için kimse kalmamalı dedim.

Esasında koçla imzalandığı haberi çıktıktan sonra ben Andricin gideceğini düşünmüyordum.

Beklentim yabancı 2 ve 4 alır bitiririz şeklindeydi yarı finalde elenmemize rağmen.

Andricin yanına dediğin gibi D'Or Fischer tarzı bir pivot koyarsan oda yıpranan uzunlara karşı her türlü üstünlük kurar.

Çünkü Fischer harbi yıpratıyor atletikliğiyle.

Abi Andric gittiği için kimse kalmamalı dedim.

Esasında koçla imzalandığı haberi çıktıktan sonra ben Andricin gideceğini düşünmüyordum.

Beklentim yabancı 2 ve 4 alır bitiririz şeklindeydi yarı finalde elenmemize rağmen.

Andricin yanına dediğin gibi D'Or Fischer tarzı bir pivot koyarsan oda yıpranan uzunlara karşı her türlü üstünlük kurar.

Çünkü Fischer harbi yıpratıyor atletikliğiyle.

Bu sene herkes 5 den dem vuruyordu ama bence asıl sıkıntı 4 numarada idi

Ribaund toplamak sadece 5 lerin işi değildir yada pota altını kapamak

Andriç-Furkan bi şekilde ligi götürürdü

Ama şutu olan skorer bi 4 ümüz olmadı,hatta zaman zaman 4 oynattığımız Shumpi bi tekeri patlak araba gibi bırakıyordu takımı

Savoviç hariç defansı kuvvetli 4 de yoktu ki Savo da vasattı

Shipp te gidince takımın defans direnci birden düştü ,Bjk ye de ondan elendik bence

shipp e sallayanlar takım için ne kadar önemli olduğunu anlamışlardır heralde.

shipp e sallayanlar takım için ne kadar önemli olduğunu anlamışlardır heralde.

Geçen sene milletle az ağız dalaşına girmedim

Shipp türk olsun bence a plus oyuncu almış kadar sevinirim,böyle bi oyuncuyu yerli oynatabiliyoruz diye(devşirme)

Herkes Vujacic Bogdanoviç gibi 20 25 sayı potansiyeli oyuncu istiyor,o da 5 10 maçta bir set oyunlarından uzak sallıcak tuttuğu zaman süper

Ama Shipp 10 sayı atsa bile ,takım oyunundan hiç kopmaz,zorlama atış yapmaz,top çalar,ribaund alır,top takip eder kaçanı kitler

Her maç 10 sayı atsada 15 sayıda bonus koyar yedirtmedikleri ile attırdıkları ile

ben shippe sallamıştım acıkcası sorumluluk almıyor diye. dafnsif tarafı zaten iyiydi ama potanın oralarda dolaşıyor topu kaldırıp potaya atmıyordu yanındaki kişiye veriyordu. son maclarda bunları yapmaya başlamıştı ama işte o şanssızlık geldi. bizimde şampiyonluk gitti.

Bu sene herkes 5 den dem vuruyordu ama bence asıl sıkıntı 4 numarada idi

Ribaund toplamak sadece 5 lerin işi değildir yada pota altını kapamak

Andriç-Furkan bi şekilde ligi götürürdü

Ama şutu olan skorer bi 4 ümüz olmadı,hatta zaman zaman 4 oynattığımız Shumpi bi tekeri patlak araba gibi bırakıyordu takımı

Savoviç hariç defansı kuvvetli 4 de yoktu ki Savo da vasattı

Shipp te gidince takımın defans direnci birden düştü ,Bjk ye de ondan elendik bence

Savovic yerine Motiejunas tercih edilebilirdi.

2.14 boyla 4 numara oynatmak.:)

FCN Blog‏@fcnblog

ERKEK BASKETBOL | Galatasaray Medical Park yeni sezon öncesinde başantrenörlük için Erman Kunter ile görüştüğü iddia ediliyor.

Oktay Hoca varken neden böyle dedikodular çıkar anlayamadım ??

sebep nedir??

FCN Blog‏@fcnblog

ERKEK BASKETBOL | Galatasaray Medical Park yeni sezon öncesinde başantrenörlük için Erman Kunter ile görüştüğü iddia ediliyor.

sebep nedir??

oktay hoca gidecek gibi görünüyor. ne olacaksa olsun artık. ben hocanın kalmasını istiyorum ama eurolig elemelerine katılcakmıyız bu daha cok düşündürüyor.

FCN Blog‏@fcnblog

sebep nedir??

keşke çıkmasaydı ama hocamızla hala sözleşme imzalanmadı demek ki bişeyler dönüyor, hayırlısı bakalım.

Can Isbakan ‏@canisbakan

Galatasaray yonetimi Oktay Mahmuti'nin menajeri Raznatovic'e anlasmanin iptal oldugunu bildirdi, artik yollar ayriliyor diyebiliriz.

çok üzücü bir haber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt