Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

Oktay Mahmuti ile yine anlaşma olmamış, pürüz çıkmış, imza haftaya kalmış.

Ne pürüzmüş anasın satayım? Hani imza atılmıştı? Nasıl pürüz oluyor? Ben anlamadım valla, anlayan beri gelsin...

Oktay Mahmuti ile yine anlaşma olmamış, pürüz çıkmış, imza haftaya kalmış.

Ne pürüzmüş anasın satayım? Hani imza atılmıştı? Nasıl pürüz oluyor? Ben anlamadım valla, anlayan beri gelsin...

Besiktas serisi sonrasi Baskan fikrini degistirdi kesinlikle. Baska ne olacak? Yaptiklari anlasmayi bozup fiyati indirmek istediler kesin. Hoca da kabul etmedi dogal olarak. Baska bi izahi yok

Oktay hoca bu duruma içerleyip gitse kim ne diyebilir? Diyorum ya bu kadarını ancak Galatasaray düşmanları yapar, şubede var bir hain. Onu da herkes biliyor zaten ama başkan UEFA işleri ile meşgul.

Besiktas serisi sonrasi Baskan fikrini degistirdi kesinlikle. Baska ne olacak? Yaptiklari anlasmayi bozup fiyati indirmek istediler kesin. Hoca da kabul etmedi dogal olarak. Baska bi izahi yok

Orası kesin zaten. Milangazın düşük bütçesiyle geldiği nokta yönetimi çok etkilemiş. Fakat Oktay Mahmuti de benzer şeyleri geçen yıl yapmıştı,bu sezon Euroleague'de yaptı. Yönetim bunu neden görmezden geliyor anlamak mümkün değil.

bilmediğimiz farklı şeyler olabilir arkadaşlar iki tarafada sallamak doğru bekleyip göreceğizama en kısa zamanda bitsin ve önümüze bakalım.

Orası kesin zaten. Milangazın düşük bütçesiyle geldiği nokta yönetimi çok etkilemiş. Fakat Oktay Mahmuti de benzer şeyleri geçen yıl yapmıştı,bu sezon Euroleague'de yaptı. Yönetim bunu neden görmezden geliyor anlamak mümkün değil.

Ne düşük bütçesi yahu?Hawkins,Arroyo,Bonsu,Erceg´in kontratlarını,Lakovic hariç yarısını almayan yabancılar var bizde.Bütçeleri bizden çok daha yüksek kesinlikle.

başkan bu sene şampiyonluk bekledğim 2.branş demişti erkek basketçiler iiçin Bjk serisi öncesi

elenince düşünce değişti tamamen başkan da

bence bu anlaşma olmaz umutlanmayın

Ne düşük bütçesi yahu?Hawkins,Arroyo,Bonsu,Erceg´in kontratlarını,Lakovic hariç yarısını almayan yabancılar var bizde.Bütçeleri bizden çok daha yüksek kesinlikle.

Valla ben sadece Arroyo'nun maaşının yüksek olduğunu biliyorum. Hawkins diye hepimizin hayran olduğu adam 300 bin dolar alırken, hepimize saç baş yolduran Ender Alkan efendi 650 bin TL alıyor.

Valla ben sadece Arroyo'nun maaşının yüksek olduğunu biliyorum. Hawkins diye hepimizin hayran olduğu adam 300 bin dolar alırken, hepimize saç baş yolduran Ender Alkan efendi 650 bin TL alıyor.

ender alkan kim abi:D HER NEYSE dogru diyorsun. 24 saniyenin 20 sini bekleyip. pota altında arka tarafa asist yapmaya calışan ender insan:asd:

edit:eek:ktay mahmudi saat 23.00 te cıne5 te basketbol panoramaya cıokcakmış. dogrumuki.

Şöyle söyleyeyim size,Jamon Gordon 170 bin dolar alıyor.Gerisini siz düşünün.

Şu ihtimali de düşünmek lazım. Belki de Oktay Hoca' ya komik bir transfer bütçesi verilmiştir.

O da bu transfer bütçesi ile çalışmak istemiyor olabilir.

Ya ayıp ya,koskoca Oktay Mahmuti´yi ne hale soktuk!Çok özür dileriz koç,kendi iyiliğin içi git lütfen,sen bu muameleyi haketmiyorsun.

Obradovic iddaası var internet sitelerinde. Olur mu dersiniz ? Menajer oyunu gibi geldi bana getirirsek muazzam bir iş yapmış oluruz.

Oktay Mahmuti aynisini gecen sene basardi ona bakarsak. Bu sene bizden cok cok güclü takimlari Avrupa´da yendi.

Begenmedigim tek yani, transferdeki oyuncu secimleri. Asiri derecede Sirp kökenli basketbolculari seviyor.

Hadi iyilerini alirsin birsey demezsin, ama aldiklari kötü cikti acikcasi.

Ne olursa olsun, 20 yildir basketbolun b´sini düsünmeyen bir camiaya heyecan getirdi.

20 yildir iddiali olmayan bir takimi iddiali konuma getirdi. Bunu da müthis kadrolarla yapmadi.

Bi Lakovic´i aldilar diye müthis bütce ayirmis mi oldu yönetim? Bu büyük bütce meselesi koca bir yalan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt