Oktay Mahmuti: Transferi tamamladık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti: Transferi tamamladık

Cevap: Oktay Mahmuti: Transferi tamamladık

Andric´i yok sayiyorsunuz bakiyorum da. Andric-Furkan-Songaila neyinize yetmiyor? Ayrica Sertac´i da yetistirmemiz gerekiyor ki 1-2 sene sonra etkili oyuncular kazanmis olalim. 21 sene sonra final oynamis takimi nasil Efes´le karsilastirirsiniz anlamiyorum. Efes her sene Euroleague oynayan, Avrupa´nin taninmis takimlarindan. Oyuncular tabiki Efes´e gelecek.

Bu Gaziantepspor´un ilk defa CL elemesi oynayip, Cambiasso-Mascherano-Tevez gibi adamlara talip olmasina benziyor. Öyle kolay degil bu isler.

Ender Arslan, Jaka Lakovic, Furkan Aldemir, Darius Songaila gayet kaliteli transferler. Ermal disinda kadromuzu da koruduk. Gecen seneden güclüyüz kesinlikle. Efes zaten güclenecekti. Iyi de oluyor. Ülkerspor tek favori olmasin ligde. Güclü bir Efes´e hepimizin ihtiyaci var. Galatasaray´da gecen sene gibi en iyisini yapmaya calisacaktir. Gecen sene final oynayacagimizi kim söylerdi? Hic belli olmaz bu isler.
dışardan ceza kesecek bir 3 numaraya ihtiyacın var. oktay mahmudiyi bende begeniyorum ama shipe güvenip yola cıkamazsın. onun icin diyorumki 3 numara ŞART!!

Cevap: Oktay Mahmuti: Transferi tamamladık

4-5 numaralarda hala zayıfız. yani zayıf derken hem lig şampiyonluğu hemde euroleaguede biryerlere gelebilmek için. lokavttan yararlanarak bir uzun getirebilsek keşke.

Üst Alt