Oktay Mahmuti1200px-Oktay_Mahmuti_Fenerbahçe_Men's_Basketball_vs_Galatasaray_Men's_Basketball_TSL_20180304.jpg

OKTAY MAHMUTİ

Antrenör

Doğum Tarihi
1968-03-06

Geldiği Takım Benetton Treviso

Giriş Yılı 2010

Boyu

Lakabı

Kariyeri


1992-2001 Efes Pilsen, Yardımcı Antrenör

2001-2007 Efes Pilsen

2007-2009 Benetton Treviso​
 
Cevap: Oktay Mahmudi | KoçAnlamıyor olmam merak etmememi gerektirmez. Madem anlamadığımı biliyorsun anlat hocam. Bak koskocaman admin olmuşsunuz ama bu G.Saray'lı kardeşine yardımcı olmuyorsunuz .
 
Cevap: Oktay Mahmuti | KoçArtık çok daha iyi savunma yapan bir takımımız olacak. Bu açıdan çok mutluyum. Oktay Mahmuti sert savunma yaptıran, savunmayı önde tutan bir hocadır. Basketbolda taraftar da savunmayı ateşleyen çok önemli bir unsurdur. Yani taraftarın coşkusu hücumu o kadar etkilemez ama rakip hücumdayken ıslık, gürültü oyuncuları savunmada daha fazla gayret göstermeye iter. Alacağımız yeni oyuncular, hoca ve taraftarımızla çok daha iyi bir takım olacağız ve artık hedefimiz "gerçekten" final oynamak olacak diye umuyorum. Yeni transferleri de görmek lazım tabi...
 
Cevap: Oktay Mahmudi | KoçBaskette şampiyonluk görmeyen taraftarlardan biriyim.Umarım hepberaber en kısa zamanda şampiyon olacağız.
 
Cevap: Oktay Mahmuti | KoçArtık 60 sayı üstü yemediğimiz maçları görmeye hazırlanın dostlar.Oktay koç en iyi savunma uzmanı koçtur Türkiye sınırları içerisinde.Hayvan gibi savunma yapacağız her topa atlayacağız.
 
Üst Alt