Okuduğunuz Kitap Sayısı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okuduğunuz Kitap Sayısı

Kaç Kitap Okudunuz?

• Kullanılan toplam oy
    29
Bana ne yazık ki sıkıcı geliyor ansiklopedi gibi kitaplar. Bir süre sonra yarıda kalıyor. Ben bu yüzden internette bu kadar gelişmişken artık merak ettiğim şeyleri belgesel,animasyon,film tarzı şeylerle gideriyorum.

Ancak dünya klasiklerinin bir çoğunu okudum.

Olur tabi
Daha fazlasi olmaliydi 23 yasindayim bide
Benim soyle bir derdimde var. Ben yollarda (toplu tasimada) kitap okuyamiyorum - neden? Insanlari dinleyemiyorum, onlarin konusduklarina odaklanamiyorum ki bence bu cok onemli. Milletin birbirinle ettigi muhabbeti dinlemek her zaman hosuma gitmisdir onlari gozetlemek - ki bence bir toplumu ve insanlari anca oyle ogrenirsin sadece kitapdaki yazilanlari degil.
Bu yaz hedefim en az 5 kitapdi birinciyi bile bitiremedim ben...

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olur tabi
Daha fazlasi olmaliydi 23 yasindayim bide
Benim soyle bir derdimde var. Ben yollarda (toplu tasimada) kitap okuyamiyorum - neden? Insanlari dinleyemiyorum, onlarin konusduklarina odaklanamiyorum ki bence bu cok onemli. Milletin birbirinle ettigi muhabbeti dinlemek her zaman hosuma gitmisdir onlari gozetlemek - ki bence bir toplumu ve insanlari anca oyle ogrenirsin sadece kitapdaki yazilanlari degil.
Bu yaz hedefim en az 5 kitapdi birinciyi bile bitiremedim ben...

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
23 yaşında mısın? Sağ zumzuğu nereden hatırlıyorsun o zaman?

Üst Alt