Olağan Genel Kurulda Oyuncu Bonservisleri, Maaşları ve Menajer Ücretleri Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağan Genel Kurulda Oyuncu Bonservisleri, Maaşları ve Menajer Ücretleri Açıklandı

FOw9lcjWQAQtkX-

Mostafa Mohamed'in menajerine 217 Bin $ ödendi.

Luyindama'nın menajerine 250 B € ödendi.

Morutan'ın menajerine 400 B € ödendi.

Victor Nelsson'un menajerine 500 B € ödendi.

Semih'in menajerine 240 B ₺ ödendi.

Erick Pulgar'ın menajerine 75 B € ödendi.

Cicaldau'nun menajerine de 400 B € ödendi.

Patrick van Aanholt'un menajerine 750 B € ödendi.

Bafetimbi Gomis’in menajerine 250 B € ödendi.

Inaki Pena'nın menajerine 35 B € ödendi.

Taylan Antalyalı'nın menajerine 4 M ₺ ödendi.

Fifanın sınırı %10 zaten, emlakçı parası gibi vermek durumundasın oyuncunun menajeri varsa.
yav çipenin manajeri niye var, gerçi söyleyeyim ben sana niye var, gs de oynadığı için var. yolunacak kaz ya kulüp ondan işte. herhangi bir takımda olsa ki yetenek olarak belki amatör ligde oynar, nah olurdu menajeri.
hadi var diyelim çipe kim ki rest çekilmiyor. menajerine para falan vermiyoruz gel imzalıyosan imzala yoksa bay denilemiyor mu
hadi musleranın arkasında kalecimiz yok. en kötü altyapı oyuncusunu geçirirsin kötü durumda. çipe nin bu zamana kadar katkısı hiç olmadı ki kulübe yarin olsun.

Taylan:
2021-2022 sezonu için net 2.500.000 TL sabit transfer ücreti
2022-2023 sezonu için net 3.000.000 TL sabit transfer ücreti

Hem bu iki sezon icin 3er milyon zam ve sonra 10,11 ve 12 milyon Lira mi alacak? Adamin maasini nerdeyse 4e katlamis oluyoruz. Ben en fazla 7-8 arasi alir sanmistim.

yav çipenin manajeri niye var, gerçi söyleyeyim ben sana niye var, gs de oynadığı için var. yolunacak kaz ya kulüp ondan işte. herhangi bir takımda olsa ki yetenek olarak belki amatör ligde oynar, nah olurdu menajeri.
hadi var diyelim çipe kim ki rest çekilmiyor. menajerine para falan vermiyoruz gel imzalıyosan imzala yoksa bay denilemiyor mu
hadi musleranın arkasında kalecimiz yok. en kötü altyapı oyuncusunu geçirirsin kötü durumda. çipe nin bu zamana kadar katkısı hiç olmadı ki kulübe yarin olsun.
Asıl İsmail gibilerin menajere ihtiyacı varki pazarlansın.

Oyuncunun menajerle sözleşmesi varsa da tak diye feshedemez muhtemelen.
İsmail'in sözleşmesinin uzatılması yanlış orası ayrı da Fatih Öztürk'e bu sene yok yere 4 milyon TL ödendi o daha kötü.

Asıl İsmail gibilerin menajere ihtiyacı varki pazarlansın.

Oyuncunun menajerle sözleşmesi varsa da tak diye feshedemez muhtemelen.
İsmail'in sözleşmesinin uzatılması yanlış orası ayrı da Fatih Öztürk'e bu sene yok yere 4 milyon TL ödendi o daha kötü.
pazarlamak ismail üzerinden para kazanmak vs de değilim artık ben. direkt fesh yoluna gidilmeli. geri yıllarımızı kurtarmalıyız bu adamdan. sonra ister pazarlatsın ister gitsin işletme kursun. ben sanmıyorum futbol hayatına devam edebileceğini.

Üst Alt