Olası Ali Koç Başkanlığının İlk Senesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olası Ali Koç Başkanlığının İlk Senesi

Renktaşlar malumunuz Aziz Başkan 3 kupa dedi ve maalesef üçün birini kürek olarak aldı...Eğer kupalarla bitirse yeniden başkan seçilirdi ama şu an hiç şansı kalmadı zira fenerlilerin ruhunda anlık başarılar vardır...Kuvvetle muhtemel Ali Koç başkan seçilecek Haziran 2018'de...Bu başlıkta Ali Koç denen namussuzun 2019 Mayısına kadar başına geleceklere bir projeksiyon tutalım;

1) Seçim zaferi ile büyük bir sarhoşluğa kapılırlar ve medya güzellemeleri başlar...2 Hafta Sürer Bu Şenlikler...

2) Dünya Kupası başlar bonservissiz yahut düşük maliyetli dünya yıldızı bulma imkanı ortadan kalkar fenerin...

3) Haziran bitimine doğru Neto ve Janssen ayrılır, Salih döner, Ozan Tufan affedilir, Ayı ile de sözleşme yenilenir...

4) Aykut Kocaman ile yollar da haziran içinde ayrılır...

5) Dünya kupası bitmeden dandik ama entel; cahil ama karizmatik bir evropalı ile fantastik bir imza şov yapar Ali Koç böyle janjanlısından...

6) Temmuz ortası olur ve dünya kupası biter hemen alalacele Şampiyonlar Ligi hazırlıklarına başlanır ve her sene olduğu gibi tok alıcıyı oynayıp son dakika eleme maçlarına transferleri yetiştirirler ki 3 yabancı yıldızı iflas etme pahasına alırlar biri de Kjaer olur :)

7) Ali Koç söz verdiği gibi tekerlekli basketbol şubesini ve espor şubesini kurar ve sanki çok iyiymiş gibi durumları daha da mali külfeti arttırır zengin züppesi :)

8) Yaz bitmeden Ali Koç, Doğuş Grubunun Yelken ve Basketbol Şubelerinden desteğini çekmesiyle her iki şubeyi de kendi şirketlerinin sponsorluklarıyla doldurur...

9) Ülker ve Acıbadem de forma sponsorluklarını sona erdirir...Ali Koç bunları da kendi markalarıyla sübvanse eder...

10) Ali Koç hızını alamaz ve yıllardır sponsorsuz olan Kadın Basket, Erkek Voleybol ve Kadın Voleybol takımlarına da sponsor olur :)

11) Bu sponsorluklarla Fener en fazla 5-6 milyon zarar ederek ffp'ye uyum sağlamış olur ve Ali Koç bunu büyük bir başarı olarak lanse eder...

12) Erkek Basketbol, Kadın Basketbol, Erkek Voleybol, Kadın Voleybol, Kürek, Yelken, Espor, Tekerlekli Basket, Masa Tenisi, Atletizm, Boks ve Yüzmeye inanılmaz bütçeler akıtıp yok olma eşiğine gelirler...

13) 2018-2019 Sezonu bittiğinde, Kadın Voleybolda Vakıfbank ve Eczacıbaşı; Erkek Voleybolda Halkbank ve Arkas; Kadın Basketbolda YDÜ; Atletizmde ENKA; Boksta İBB; Tekerlekli Basket, Yelken, Kürek ve Yüzmede biz bunları tokatlar...Erkek Basketbolda da yine euroleaguei alamaz final four oynar...Şanlı Masa Tenisi şiltleriyle sezonu tamamlarlar...

14) Şampiyonlar Liginden elenip bize bir 90 trilyon hediye ettikten sonra da lige çok kötü başlarlar ve bizim Akhisar karşısındaki yeni kupamızı Süper Kupayı hasetle izler Ali Koç ve keşke Azizi Başkanı finalde sabote ettirmeseydim diye iç geçirir gebeşşş

15) Ligin ilk yarısından işler kötü gider...Şampiyonluk yarışından kopulmak üzeredir ki devre arasında Alex, sportif direktör olarak sahne alır...

16) Hemen devre arasında 2 dünyaca ünlü çöp yıldız transfer edilir...

17) İkinci yarıya çok hızlı başlanır...Kuvvetle muhtemel aralarında Galatasaray'ın da bulunduğu sansasyonel derbi galibiyetleri alınır...

18) Ardından iki anadolu takımına puan kaybedilir ve türkiye kupasından elenilir...Erkek Baskette de türkiye kupası gider Ergin the Slayer'a !!!

19) Ligi ikinci olarak bitiren Ali Koç hemen Fenerbahçe Üniversitesinin açılışını yapar, hocayı kovar ve Alex'i tek sorumlu olarak atar...İçten içe demek ki böyle oluyormuş aziz başkanın günahını aldım şimdi ben ne bok yiyeceğim beni Kıraç Eniştemler dikecek yarım katrilyon batırdım sokarım fenerine daha ben cumhurbaşkanı olacağım zannediyordum vay anasını satayım ne yapayım Olgun Peker'e bir allahın selamını mı vereyim bir telefon mu çakayım nedir diye iç geçirir...

Ali koç'u büyütmeye gerek yok.
Bu yönetim hoca kaldığı sürece futbol'da her daim tokatlarız.

Diğer branşları bilemeyeceğim altan

Bu herif balonun teki bence.

Sadece genç olduğu için ümitliler bir nevi bizim zamanında Adnan Öztürk den ümitli olduğumuz gibi.

Aziz nefreti onları bu küçük ümit dalına sımsıkı tutunmaya zorluyor. Vallah Feneri Aziz başkası biri zor döndürür gibi şu anki oldukları durumda.

Aziz gidince bütün pislikleri bir bir ortaya çıkacaktır. Bunların borcunun da lanse edildiğinden daha fazla olduğunu düşünüyorum ben.

Garibanlar bu Ali Koç balonuyla lige CL ye ambargo kuracaklarını sanıyorlar. Hadi bunların caresizliğini anlarım da ama buna ayak tutan ve korkan Galatasaraylılara hiç anlam veremiyorum.

sent via GSC

Elbette bir hava getirir ama o kadar. Bazı aklıevvellerin düşündüğü gibi "Barcelona,Real Madrid" seviyesinde olacaklarını düşünmeleri hayalperestlik.

Adam kendisi bile en fazla Shaktar Donetsk,Sevilla olmaya çalışacağız dedi. Diğer branşlarda zaten başarı var. Futbolda da bu kadar kaosa rağmen ligde 2., kupada final yaptılar. Akıllı kongre üyesi Aziz Başkanı seçer zaten. Ergenlere bırakmaz kulübü.

Fener için oturup bu kadar yazı yazmaya gerek var mı? Bence yok. Umrumda değil kimin seçileceği açıkçası.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelsin ve
Galatasaray+ terim+ Albayrak gücünü oda iyice öğrensin.

Amatör branşları bilemem ama oralarda aziz ile de zaten genellikle bizden iyiler.

Degil Ali Koç, bütün koçlar gelse bunlardan yine bir halt olmaz.

Bu Ali Koç denilen zevatin neyi bu kadar abartiliyor anlamiyorum.

arkadaş şampiyon olmuşuz ikide bir ali koç başlığı görüyorum forumda. bilerek mi açılıyor bu konular?

adam zaten az çok projelerini ve nasıl yöneteceğini açıkladı. Aziz kadar ağzı bozuk ve kavgacı bir tip değil.
ilk senede avantajı olarak taraftarı tribüne çekecek. bunun dışında kadroyu büyük oranda değiştirecemeyecek.
gelecek sene şampiyonluktan daha çabuk koparlar

arkadaş şampiyon olmuşuz ikide bir ali koç başlığı görüyorum forumda. bilerek mi açılıyor bu konular?

adam zaten az çok projelerini ve nasıl yöneteceğini açıkladı. Aziz kadar ağzı bozuk ve kavgacı bir tip değil.
ilk senede avantajı olarak taraftarı tribüne çekecek. bunun dışında kadroyu büyük oranda değiştirecemeyecek.
gelecek sene şampiyonluktan daha çabuk koparlar
Üstat okumuyorsun galiba o kadar yazmışım boş bir adam olduğunu...Hürmetler...

Üst Alt