Olcan Adın Özel Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Özel Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Olcan Adın Özel Açıklamalarda Bulundu

Olcan'ın gelmesi çok büyük önem arzediyor. E. Çolak ile birlikte sol kanadı uzun yıllar götürüler.

Gelmek istiyorum demiş adam dolaylı olarak.Direk alsınlar beni diyemez ki :asd:

galatasaraylı olmayan türk futbolcu gelmesin bize ama olcan karakterli tam bir galatasaraylı inş biter yılbaşına kadar.

bunun neresi özel, öncelerden ayni aciklamalarda bulunmustu...

Bence Olcan'in yerine baska bir isim düsünülüyor. Ondan heralde yedekte tutuluyor. Yoksa simdiye bu transfer bitmisti.

Olcan bahsettiğiniz kadar iyi mi gerçekten?

İyi oyuncu onu ben de biliyorum da sanki çok abartılıyor gibi.

Kesinlikle alınmasını istediğim bir oyuncu.Zaten ilgileniyoruz umarım Gaziantepspor ile makul bir fiyata anlaşıp transfer edebiliriz.Zaten bu devre arası transferde böyle oyunculara yönelmek gerekir.Genç , yerli ama kendi kulübünün iyi ve devamlı oynayan oyuncusu.Yani bize gelip takıma cuk oturabilecek oyuncuları almamız lazım.Sezon sonu şampiyon olup Champions League gideceğimiz için iyi yıldızlar alabiliriz.

bu adam gelirse kayserinin kopek yoneticsyle hic ugrasmayalım.olcan hem yerli hem mukemmel adam.bize gelirse milli takımın banko sol acık adamı olur.hatta iddaa ediyorum ardadan milli formayı alır.

Olcan iyi güzel gelsinde, bonservisine bir o kadar daha ekleyip Töre icin nabız yoklasak daha iyi olur.

bu adam gelirse kayserinin kopek yoneticsyle hic ugrasmayalım.olcan hem yerli hem mukemmel adam.bize gelirse milli takımın banko sol acık adamı olur.hatta iddaa ediyorum ardadan milli formayı alır.

Abartmasak mı acaba?

"2 yıl sonra Real'de Ronaldonun yerinde oynar"a kadar gidicek galiba.

Bu sezon için iyi bir sol açık.Önümüzdeki sezonlarda lig için çok iyi bir rotasyon oyuncusu olur.Buyursun gelsin ama beklentiyi boşuna yükseltmemek gerek.Sonra hayal kırıklığı oluyor gereksiz yere.

Öncelikle Olcan öyle genç falan bir oyuncu değil. Futbol için orta yaşlarda olgunlaşmaya yeni başlayan futbolcular arasında diyebiliriz. İkinci olarak ağzından Galatasaraylıyım lafı çıkmamış ki iyikide çıkmamış ama burda Galatasaraylı ilan edildi. Hemde fener alt yapısından çıkmış bir oyuncu için.

Bunları söyledikten sonra Olcan' ı istemediğim yorumu yapılabilir. Aksine çok istiyorum bu transferin olmasını. Arda' dan iyi futbolcu olacak falan demiyorum ama en azından bir Engin Baytar kadar katkı sağlayacağını düşünüyorum. İyi oynayan bir takımda potansiyelinin üst noktalarını zorlayabilecek bir Olcan izleyebiliriz. Yine söylüyorum keşke sol deüilde sağ açık olsaydı. Sebebini anladınız siz :)

Öncelikle Olcan öyle genç falan bir oyuncu değil. Futbol için orta yaşlarda olgunlaşmaya yeni başlayan futbolcular arasında diyebiliriz. İkinci olarak ağzından Galatasaraylıyım lafı çıkmamış ki iyikide çıkmamış ama burda Galatasaraylı ilan edildi. Hemde fener alt yapısından çıkmış bir oyuncu için.

Bunları söyledikten sonra Olcan' ı istemediğim yorumu yapılabilir. Aksine çok istiyorum bu transferin olmasını. Arda' dan iyi futbolcu olacak falan demiyorum ama en azından bir Engin Baytar kadar katkı sağlayacağını düşünüyorum. İyi oynayan bir takımda potansiyelinin üst noktalarını zorlayabilecek bir Olcan izleyebiliriz. Yine söylüyorum keşke sol deüilde sağ açık olsaydı. Sebebini anladınız siz :)

Taraftara bilmeden Galatasaraylı ilan etmeyin diyorsun.Tamam güzel diyorsun abi de sen bilmeden niye Fenerbahçe altyapısından çıktı diyorsun.Kartalspor altyapısından çıktı genç milli takımlarda en dikkat çeken oyuncu olduğu için o zaman ki sivrilen genç oyuncuları alma politikası izleyen Fenerbahçe takımına transfer oldu.Hiç forma şansı bulamadığı için Antep'e gitti.Orda sol bek filan oynuyordu kimse böyle bir performans beklemiyordu ama şimdi konuştuğumuz Olcan oldu.Adama Fenerbahçe deseler iyi konuşacağını hiç sanmam açıkcası.

Transferinin gerçekleşmesinin istediğin yerli oyuncularının başında geliyor. devre arası için en mantıklısı yerli oyuncu kalitesini arttırmaktır. Şu an için iyi görünüyoruz ancak daha önce yaşadığımız sakatlıklar olsa bu durumda olamazdık. Bu nedenle kesinlikle kadro zenginliğine ihtiyacımız var ve ayrıca Olcan GS de ilk 11 de oynar. Emre 11 için yeterli değil düşüncesindeyim.

Sezon başında transferde iki lafımdan bıri türk oyunculara önem ve Selçuku mutlaka bız almalıydık, bu olay Drogbadan önemlıydı.Nitekim başarılı olduk.

Şimdide bu Olcanı alırsak, yapabılecegımız en ıyı transfer olarak görürüm. bızıde kolay kolay kımse yenemez.Çünkü sol kanatımız ve sag kanatımız e zayıf halkamız.Ve bu bölgelere uygun yeteneklı türk oyuncuları monte etmek lazım.Olcanın futbolunu çok begeıyorum.Bu senekı Arenadakı maçta ayagına her topu aldıgında bu kım dedirtti.İnşallah gelır..

Üst Alt