Olcan’dan Galatasaray Açıklaması


5b967olcanadin_sev_070511_536x300.jpg
Galatasaray’la uzun süredir adı geçen Gaziantepsporlu Olcan Adın, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Olcan’dan Galatasaray Açıklamasışu adama sürekli fenerli deyip durmayın .fener altyapısından yetişmedi bile.17-18inde geldi fenere.

GSlı olduğunu söyleyende çok .
 
Cevap: Olcan’dan Galatasaray AçıklamasıIyi bir alternatif olur. Aydin gibi sözde futbolcular ara sira da olsa bu formayi giyecegine Olcan gibi adamlar giysin. Maclarin gidisatina göre kullaniriz Olcan´i. Faydali olur. Ilk 11 düsünmüyorum
 
Cevap: Olcan’dan Galatasaray Açıklaması


müthiş bir sol ayağa sahip gaziantepsporlu futbolcudur. artık fenerbahçeli denilmesi yanlıştır. adam profesyonel futbolcudur ve fenerbahçeyi yıkmak için herşeyi yaptı. 2-1 lik ilk maçta da yıktı. ben bir galatasaraylı olarak bu futbolcunun alınmasını çok isterim.fanatik bir galatasaraylıdır kendileri, genç yaşına göre profesyonel davranmakta zorluk çekmemiştir. hali saha maçlarinda maymun ederdi beni.

kesinlikle daha iyi yerlerde olmasi gerekiyordu diye dusunuyorum.

cocuklugumuzda guzel anilarimiz gecmistir. o gri mahallenin topcusuydu, biz kirmizi mahallenin. basket sahasindaki minyatur kalelerde bol bol alman kale, japon kale oynamisligimiz vardir.fenerbahce'de ilk resmi macina ciktigi zaman "helal olsun be" dedirtmisti bana. lakin sonradan bir dususe gecti. umarim layik oldugu iyi yerlere ulasir.

ayrica on numara galatasaray taraftaridir.sözlüklerden.

profesyonel futbol çağında futbolcunun kalben tuttuğu takım transferlerde ana etmen değildir.

ana etmen profesyonellik içinde maddi koşullardır.eğer sporcu aynı zamanda tuttuğu takımın taraftarı ise motivasyon ve sahaya verdiği ruh daha anlamlı ve değerlidir.

anadolu da kaymaklı kadayıf denir bu tip olgulara..

olcan da kalben sıkı bir galatasaray taraftarıdır.

yekta gibi, sabri gibi..

metin oktay gibi demiyorum o çok ayrı bir kavram çünkü..
 
Üst Alt