GSC Scout - Olimpiu Morutan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Olimpiu Morutan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nasil degil aga. Hayvan gibi sut cekiyor
Videoda ceza sahası dışından çektiği sadece 1 tane şutu var :rolleyes: Ciddiyim Musap şut konusunda çok büyük beklentiye girme bu çocuk için. Diğer videolarda sağdan bam bam vuruyor gibi görünüyor ama bunlar nadiren yaptığı vuruşlar. Sık sık adam eksiltip ceza sahasına giren ya da topu araya bırakan bir futbolcu. Pas opsiyonu varsa eğer ilk tercihi hep pas oluyor, çocuk ceza sahasının etrafındayken öldürücü pası çok güzel görüyor. Zaten şutuna gelene kadar çok daha güzel, özel yeteneklere sahip.

Şut konusu belirsiz çünkü Coman, Tanase falan varken Morutan daha çok besleyici oynuyordu yani abilerinin şut çekmesini tercih ediyor.

Sen ona göre yönlendirirsen şut da çeker, o yüzden şu an için iyi şutör diyemeyiz.

Yine çok iyi abi, bizde deneyen bile yok Kerem haricinde. BAY'ı da sayarsak 2.
Fegh ve Babel al gülüm ver gülüm tadında takılıyorlar zaten. Oğulcan da hem dribblingci değil hem de forvette daha iyi oynuyor.
Boey ve Morutan ikilisi kağıt üzerinde müthiş duruyor.
Topla dönüşleri ve gidişleri çok iyi zaten bir de az sorumluluk verilmesine rağmen. Dribbling zaten kanayan yaramız, geçen sene 3.1 ortalama ile Gedson birinciydi.

İşte kalite. 1 ay önce söylemiş adam.

Btw konu içeriği yine fail mesajlarla dolu.
Benim hatun romen
Ts maçında çok güzel söylüo dedi 😂
Morutzan gibi
Yada pizza nın pitza gibi okunması(italya görenlere özel)

Gelelim elemana ,benim 1 beklentim yoktu açıkcası ama bu iki romende karakterli çıktı ,hem çocukca bir saflıkları var hem de karakterli bir duruşları sahada.
Artislik peşinde değiller ,inş böyle devam ederler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt