Haber - Olimpiyat Stadı'nın Çimenlerini Yeşile Boyayan Firmanın Sözleşmesi Feshedildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Olimpiyat Stadı'nın Çimenlerini Yeşile Boyayan Firmanın Sözleşmesi Feshedildi

20230926-yesil.jpg

TFF’den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Trendyol Süper Lig'de 26 Eylül 2023 tarihinde İstanbulspor A.Ş. ile Galatasaray A.Ş. arasında oynanan 3. hafta erteleme müsabakası esnasında İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda saha bakım konularında eksiklikler ve yetersizlikler gözlenmiştir. Bu olumsuzluklar nedeniyle ilgili firma ile yürütülen saha bakım sözleşmesinin 28 Eylül 2023 tarihi itibariyle feshine karar verilmiştir.”

Sene 2023, yer İstanbul, yaklaşık 100x50 bir alanda düzgün çim olmasını sağlayacaksınız. Bildiğin çim oğlum, çimen lan, çimen!

Öküz herifler ya.

Nasıl bir fikir bu yaaa.Bence fesihten ziyade ödül verilmeli:))) sararmış çimlerin üzerine gıda boyası sürmek asrın buluşu:)))İnanılmazzz tek kelimeyle inanılmaz.Nutkum tutuldu resmen.
Dünyada örneği varmıdır çok merak ediyorum.

Ben anlamıyorum bu Tr deki sahaların durumunu burda Almanya’da o kadar yağmur yağıyor kış oluyor kasabalarda köylerde bile halı gibi sahalar var Türkiye’de daha sezon yeni başladı bütün sahalar tarla gibi dünkü adananın zemininde kötü görünüyordu

4 büyüklerin bile zeminleri çok kötü
Aslında kesinlikle bu konuya bir yaptırım gertirilmesi şart.
1-Bir oyuncu eksik al ama stadın en iyisi olsun yoksa küme düşersin..
2-Stadın yoksa süper lige çıkamazsın
3-oyuncunun parasını ödeyemeyecek durumda isen süper lige çıkamazsın.
Transfer döneminde bazı takımlar için tahtası kapalı son gün açıldı ibarelerini duymaktan gına geldi.
Nokta. keşke olabilse.

Boyalı olsa da bu derece kusmamalıydı. Gıda boyasıymış ama kuruduktan sonra donup kalır. Sanırım futbolcuların terli olması işi bozdu.

Ancak ne olursa olsun. Hatalı bir iş. Başka bir yolu olmalı.

Karagümrük-Hatayspor maçını izleyenle sonra zeminin rezalet olduğu gördü her şey ortadaydı akıl alır gibi değil zemin kötüyken gidip başka bir stada verebilirlerdi. Hiçbir yere veremiyorsan Kasımpaşa stadı bile olurdu zaten maça gelen seyirci sayısı 7-8 bin civarındaydı.

Üst Alt