Ölümden Dönen Kadın Sürücüden Şaşırtan Açıklama: ''Zaten aracı değiştirecektim'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ölümden Dönen Kadın Sürücüden Şaşırtan Açıklama: ''Zaten aracı değiştirecektim''

kazazededen-sasirtan-aciklama-zaten-araci-degistirecektim,9H_-ZwBil06mWL_IniDE5A.jpg

Kazazededen şaşırtan açıklama: ''Zaten aracı değiştirecektim. Bu da vesile oldu''

Kastamonu'da yoldan çıkarak takla atan kamyonetin kadın sürücüsü, karakolda verdiği ifadesinde "Zaten aracı değiştirecektim, bu da vesile oldu" dedi.

Trafik kazasında ölümden dönen kadın şoförün sözleri, polisleri şaşırttı.

İstanbul-Kastamonu karayolu üzerinde M.E.K. (25) idaresindeki kamyonet, havaların yağışlı olmasından dolayı kayganlaşan yolda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole devrildi.

Takla atan aracın sürücüsü M.E.K. ile araçta bulunan D.T. (20) yaralandı.
Yaralılar, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaza sonrası ölümden dönen M.E.K.'nin, tedavisinin ardından polise verdiği ifadede, "Yakın bir zamanda aracımı değiştirecektim, bu da vesile oldu" dediği öğrenildi.

NTV

Moderatör tarafında düzenlendi:
yav sağlık en önemli şey, kazadan kurtulduktan sonra hoş bir espri ile hayatın devam ettiğini izah etmiş. gayet hoş.

"Kadın sürücü" diye belirtmeye ne gerek var ki?

Sürücü erkek olsa ekstradan "erkek sürücü" diye yazma ihtiyacı hissedecekler miydi? Hiç sanmıyorum.

On koltukta kocası olsaydı. .

Zaten herifi değiştirecektim bu da vesile oldu ..diyecekmiş

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Üst Alt