olympiakos'un kanat rotasyonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

olympiakos'un kanat rotasyonu

Yok yaw evlat muhabbeti değil, baya baya göndermeye çalıştık da elimizde patladı. Muhtemelen herkes maaşının en az %50sini bize kitlemeye çalıştı. Biz de başka adam bulamayınca maaşını boşa ödeyeceğimize bizde kalsın ne katkı verse kardır deyip kabullendik.

Fb gibi üçe beşe bakmadan yollamak lazımdı Feg , Arda , Babel ne olursa olsun takım için tehdit olarak duracaklar.

Fatih hoca gençlerden bi oyun stili yaratmaya çalışıyor oyuncu kalitesinden çok oyun stilide önemli hocanın tercihlerinde onyekuruda pas oyunu oluşturabilirse çok tehlikeli adam.

Kuru'yu almamak bu enfes transfer doneminin birkac hatasindan biriydi. Herkes 11 oyuncusu olarak dusunuyor, bence yedek kulubesinde 1 Kuru cok onemli silah olurdu. Ozellikle onde oldugumuz maclarda kulubede Babel yerine Kuru olmasi buyuk fark yaratirdi.

Fatih hoca gençlerden bi oyun stili yaratmaya çalışıyor oyuncu kalitesinden çok oyun stilide önemli hocanın tercihlerinde onyekuruda pas oyunu oluşturabilirse çok tehlikeli adam.
Fatih hoca istemiyor haberleri çıktığı an bu sezon için epey umutlandım

Çünkü hoca esas sorunu tespit etmişti

Bizim önceki yıllarda yaptığımız hataların en başında gelen olay şuydu;

Süratli kanat oyuncuları ile oyunumuzu hızlandırmaya çalışıyorduk

Bu 2 sene boyunca Rodriguez ve Onyekuru ile bir şekilde işledi

Ama son 2 sene bu yapı iflas etmişti ve işlemiyordu

Halbuki işin doğrusu şimdiki gibi takım halinde kompakt ve hızlı oynamaktan geçiyor

Onyekuru ise net bir şekilde bu oyun yapısının oyuncusu değil

Ama şöyle de bir gerçek var

Babel'mi yoksa Onyekuru'mu diye sorsalar

Kesinlikle Onyekuru derim

Hatta Feghouli'yi de bu kıstasa katabiliriz

Onyekuru'yu öne geçtiğimiz maçlarda önemli bir silah olarak kullanabilirdik

Devre arası Babel ve Feg yerine kiralanırsa özellikle Babel yerine iyi olur

yahu bırakın şu zekası 0 topçuyu.

Arkadaş dünyada hızlı başka kanat oyuncuları da vardır illa ki
katılmıyorum. tam aradığımız adam hatta. hoca hızlı kanat oyuncularından başka bir sisteme geçmek için bruma dan beri gelen benzeri tip oyuncularla değil daha ayağa oynayan oyuncularla takım kurmaya kalkıyor. orta saha bunu başarabilirse ki ışık var savunma arkasına koşu yapabilecek oyunculara ihtiyaç doğuyor. onyekuru da biçilmiş kaftan bizim için. takımı kulübü bilmesinden dolayı sıkıntı yaşamaz. kerem ile rotasyona babel girmemeli. topu ileride tutmak yerine bir gol daha atabileceğin tarzda futbolcu onyekuru. uygun fiyata alınabiliyorsa neden olmasın.

katılmıyorum. tam aradığımız adam hatta. hoca hızlı kanat oyuncularından başka bir sisteme geçmek için bruma dan beri gelen benzeri tip oyuncularla değil daha ayağa oynayan oyuncularla takım kurmaya kalkıyor. orta saha bunu başarabilirse ki ışık var savunma arkasına koşu yapabilecek oyunculara ihtiyaç doğuyor. onyekuru da biçilmiş kaftan bizim için. takımı kulübü bilmesinden dolayı sıkıntı yaşamaz. kerem ile rotasyona babel girmemeli. topu ileride tutmak yerine bir gol daha atabileceğin tarzda futbolcu onyekuru. uygun fiyata alınabiliyorsa neden olmasın.
uygun fiyata ben de razıyım ancak dünyada da sadece onyekuru kalmadı ki.

Galiba yapılan transferlerden sonra bu şekilde bir güven gelişti yönetime sanki en az onun kadar iyi ve genç oyuncular da bulabilecekler gibi geliyor.

O yüzden bu şekilde yazdım

uygun fiyata ben de razıyım ancak dünyada da sadece onyekuru kalmadı ki.

Galiba yapılan transferlerden sonra bu şekilde bir güven gelişti yönetime sanki en az onun kadar iyi ve genç oyuncular da bulabilecekler gibi geliyor.

O yüzden bu şekilde yazdım
olmuş bir takıma aşağı yukarı katkısını bildiğin bir oyuncuyu monte etmek her zaman min risktir. tamam bulabilirsin oyuncu belki başka ama uyumu olmayabilir, ülkeye alışamayabilir vb. birsürü sorunu da doğurur. adapte etmek oyuncunun klasından daha büyük bir sorun. min risk mak. performans şeklinde ilerlersek şu zamanda daha doğru olur.

Üst Alt