Omar Elabdellaoui Bireysel Çalışmalara Başladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Omar Elabdellaoui Bireysel Çalışmalara Başladı

Sakatligindan once de gs seviyesinde bir performansini izlemedik. Yedlin ve Omar gonderilmeli, Hysaj + genc yerli sag bekle devam edilmeli.

Omar 'ın dönmüş olması güzel, artık yapılacak şey 2 sağ bekimizden birisiyle vedalaşıp sağlam bir takviye yapmak gerekiyor

sen elinde havai fişek patlat kendini yarala sonra savaşta gazi olmuş gibi itibar gör, olacak iş değil. bu adam 2.5 milyon euro maaş alıyor, başka takım olsa bu amatör davranışından ötürü sözleşmesini fesh ederdi ama biz saçıyoruz paraları. bir daha profesyonel futbol oynaması çok zor olan adama 2.5 milyon euro verip tek gözüyle antrenman yaptırıyoruz.

Sala ölünce Cardiff bonservisi ödemek istememişti..

sen elinde havai fişek patlat kendini yarala sonra savaşta gazi olmuş gibi itibar gör, olacak iş değil. bu adam 2.5 milyon euro maaş alıyor, başka takım olsa bu amatör davranışından ötürü sözleşmesini fesh ederdi ama biz saçıyoruz paraları. bir daha profesyonel futbol oynaması çok zor olan adama 2.5 milyon euro verip tek gözüyle antrenman yaptırıyoruz.
sen bu ülke için çok şey yaptın Omar

Geçmiş olsun. Büyük ihtimalle Olympiacos’a karşı oynayacağı 5 dk için antrenman yapıyor. Daha sonrasında tedavisine devam edilir.

Daha 2 yıl sözleşmesi var. Bir daha futbola dönebileceğini zannetmiyorum. Bizimkilerin bu adamla bir orta yol bulup sözleşmesini feshetmesi lazım. Yanaşmazsa da fifalık olalım, her şekilde haklı olan biz oluruz. Zaten ahım şahım bir futbolcu da değildi.

Omar imza parası aldi, 1 sene parasını aldi. Profesyonel olmayan bir durumdan dolayı böyle bir durum yaşadı. Sözleşme feshetsen bile fifa da haklı çıkarsın. Hadi yine insanlık diyelim bari son sene sözleşmesinden çıksın artık. Omarin kendi isteği ile parasını bırakacağını zannetmiyorum, Mustafa cengiz o yönde bir açıklama yapsa da bana inandırıcı gelmiyor.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt