Omar Elabdellaoui'nin Sözleşmesi Askıya Alındı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Omar Elabdellaoui'nin Sözleşmesi Askıya Alındı

Önce sağlık tabiki de ödeme konusunda bir istişare yapılmıştır.. Sonuçta sahada sakatlanmadı..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mustafa Cengiz: "Bizim 17 yabancı futbolcumuz var. Omar'ı askıya aldık. Bize laf atıyorlar, 100 bin euroluk diyorlar. Nereden çıkarıyorsun, hangi mezata koydun, hangi köle pazarında satıyorsun. Omar hazırdı, maaşının 1 milyon eurosunu ertelerdik. Çocuk hazırdı buna"

Ah Be Omar...

taş gibi bekti kendisi. ortaları da gerçekten güzeldi. mostafa muhamed için de kendisi iyi olacaktı. dilerim sezon sonu iyileşir...

fifaya gidilip ortak bir karar cikmali yoksa maasini ve fesih bedelini ödemek zorunda kaliriz
zaten para yok kasada bi de buna gömecegiz milyonlari

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Sakatlanması kendi özel hayatının sonucu(hatası) Beklenmedik durumdan ötürü maaş vermekten imtina edebiliriz diyor hukukçu benliğim.
Sigorta vs. varsa ordan alırız ödediğimizi.

Son düzenleme:
fifaya gidilip ortak bir karar cikmali yoksa maasini ve fesih bedelini ödemek zorunda kaliriz
zaten para yok kasada bi de buna gömecegiz milyonlari

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Bilmediğin konular hakkında yorum yapmamalisin.Hukuki konularda bu işin profesyonelleri yorum yapmalı.Yoksa komik yorumlar ortaya çıkıyor,biraz önce yaptığın gibi.Omarin sözleşmesi şu anda devam ediyorsa bu kulübün iyi niyetiyle alakalıdır.

kimse kusura bakmasın ben de omara ve ailesine çok üzüldüm fakat futbolcular vücutlarına zarar verme ihtimali olan böyle aptalca şeylerden kendini sakınmalı.

bedeniyle para kazanan bu insanları eğitirken, mental gelişimi de sağlanmalı. milyarlarca euroların döndüğü futbol ticaretinde, havai fişek patlaması sonucu sezonu kapatan futbolcumuz yüzünden eksik kadro sebebiyle şampiyonluktan olsaydık, kaybedeceğimiz maddi gelir sadece omarın maaşı olmayacaktı ne yazık ki. bir de takıma sağbek alınmasaydı ve linnes yüzünden şampiyonluktan olsaydık, eminim ki içimizdeki empati yoksunu kişiler omara bile sallamaya başlayacaktı. bu iki taraf içinde iğrenç bir durum.

böyle ağır bir sakatlığın fiziki etmenlerini atlatsa da psikolojik olarak asla eskisi gibi olamayacağını düşünüyorum. bize yakışanı yapıp tabi ki her zaman yanında duralım fakat tedavisi sona erdikten sonra fazla bel bağlamamak lazım.

başkan sakat oyuncuya istesek ücretini vermezdik, bütçe açardık dedi. muhtemelen saha dışı kaynaklı sakatlık yaşadığı için böyle bir hakkımız mevcut sözleşmede. ama Galatasaray geleneklerine aykırı olurdu diyerek ücretinin ödeneceğini beyan etti.

ha ödemek mi doğru olan ödememek mi tartışılır. hani yolda yürürken düşer sakatlanırsın, trafik kazası sonucu sakatlanırsın vs ödenebilir ama sorumsuzluk sonucu olan bir olaydan dolayı ödemek pek mantıklı gelmiyor bana. muhtemelen futbolcunun kulübe vefa borcu olması amacıyla ödemeye devam ediliyor

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başkan açıklamarında Muslera ve Akbaba'ya sakatlığında maaşını ödedik, Omar'a da ödeyeceğiz demiş. Duygusallığı bir kenara bırakırsak Muslera ve Akbaba sahada mücadele esnasında sakatlanan futbolcular, Omar ise tatil günü evinde eğlenmek isterken talihsiz şekilde kaza yaşayıp sakatlanmış. Ödeme zorunluluğu yoksa ki Omar maaşını bırakmaya hazırmış, bu sakatlıkları aynı sınıfta değerlendirmek çok saçma. Ciddi paralardan bahsediliyor sonuçta.

Çok üzüldük, hala üzülüyoruz ve merak ediyoruz ama bunun edep ile kültür ile ne alakası var onu anlamadım.

Maaşının ödenmesi doğru karar

durumu nasıl acaba ondan bahsetseydi keşke

tekrar dönemiyicek heralde futbola yoksa bi ses çıkar ümit verilirdi

Üst Alt