GSC Haber - Omar Elabdellaoui’nin Sözleşmesi Tek Taraflı Feshedilmiştir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Omar Elabdellaoui’nin Sözleşmesi Tek Taraflı Feshedilmiştir

haber doğru o zaman?
kolpalamış mı omar bugün

omar zaten açıklamada parayı istemedim diye bişey demedi, hatta transfer dönemi başında bana teklif geldi klüp kalmamı isteyince reddettim (ki o sıralar boeyi yollamaya çalışıyodu klüp yani doğrudur), ama şimdi transferin bitimine bi kaç gün kala klüp bul dediler diyor. orda demediği şey bi kaç gün kala klüp bulamayacağım için parayı istedim. klübün bu adiye yaptıklarını düşününce parasını istemesi kalleşlik.

Tüm parasını istediği haberinin de doğruluğu kanıtlanmış oldu böylece.

Bugün yine duygu sömürüsü yapıyordu ve bizim hala buna inanan sevgi pıtırcığı taraftarlarımız vardı. Şu herife zamanında tekmeyi basmayanlar, bastırmayanlar düşsünler kulübün yakasından. Galatasaray'ın parasıyla büyüklük taslıyorlar.

Birde tam dogru hatirliyormuyum emin degilim, ama bunun yüzünde fisek patlarken, sanki baya ülkelerde havai fisek almayin ve atmayin demiyormuydu siyaset? Almanyada mesela kimse fisek falan satamiyordu.

Pandemi yüzünden öylesine insanlae hastanelik olup oralari doldurmasin diye. Türkiyede'de böyle bir anons varmiydi o dönem?

Birde tam dogru hatirliyormuyum emin degilim, ama bunun yüzünde fisek patlarken, sanki baya ülkelerde havai fisek almayin ve atmayin demiyormuydu siyaset? Almanyada mesela kimse fisek falan satamiyordu.

Pandemi yüzünden öylesine insanlae hastanelik olup oralari doldurmasin diye. Türkiyede'de böyle bir anons varmiydi o dönem?
trde zaten yasak diye biliyom

omar zaten açıklamada parayı istemedim diye bişey demedi, hatta transfer dönemi başında bana teklif geldi klüp kalmamı isteyince reddettim (ki o sıralar boeyi yollamaya çalışıyodu klüp yani doğrudur), ama şimdi transferin bitimine bi kaç gün kala klüp bul dediler diyor. orda demediği şey bi kaç gün kala klüp bulamayacağım için parayı istedim. klübün bu adiye yaptıklarını düşününce parasını istemesi kalleşlik.

Su an bonuslari ile beraber 1.5 milyon eurodan kurtardik ancak FIFA sonrasi insallah 2 katini odemeyiz.
O parayı ödeme ihtimalin yok. En fazla ödeyeceğimiz 1.5+ avukat masrafları falan derken 500 bin falan olur ekstra. Ama bizimde hafifletici sebeblerimiz olduğu için belki anlaşma olur yada bonuslar olmaz falan.

Üst Alt