Ömer Bayram: "3 gol attık ama 4 gol yeme lüksümüz yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Bayram: "3 gol attık ama 4 gol yeme lüksümüz yok"

konsantrasyon kaybı yaşamaya yer arıyorsunuz zaten. takım takım değil prensesler kulübü. insan tam tersi omar için oynayalım der hırslanır,bunlar ayy omara bişey oldu alın size 3 puan der gibi oynadı 2 maçta da ki böyle olacağını adım gibi biliyordum çünkü aşırı mal bi takıma sahibiz.

Ekli dosyayı görüntüle 107157

Ömer Bayram: "3 gol attık ama Galatasaray olarak 4 gol yeme lüksümüz yok bizim."

Ömer Bayram: "2. yarının başlangıcında ayağımıza top değmeden gol yedik."

Ömer Bayram: "Bu sene bizim için çok iyi başlamadı. Omar kardeşimize tekrar geçmiş olsun diyorum. Konsantrasyon kaybı yaşadık."

Su sekilde bir olayi da maglubiyet icin kullanmak ne bileyim saglam mide gerektiren bir sey olmali. Sanki onceden ne top oynuyorduk da, Omar'in olayi konsantrasyon kaybina neden oldu da bu maglubiyeti aldiniz.

Ayip.

Zaten Emre A., Omer, Belhanda orta alanini gorunce maci izlememeye karar vermistim ama golu yiyince dayanamayip actim. Keske acmasaydim.
Her ikili mucadelede yerleri open Emre ve Omer ile dunyada en begendigim 10 numaradan olusan bu orta sahayi izlemeye yurek ister.

Aslanlar sagolsun yaniltmadi.

Bu arada degisiklikler de, dakikalari da mukemmeldi.

Kulup 9 ayda 490 milyon TL zarar etti. Bazilari da hak ettiklerinin 10 katini aliyor.

Hayat guzel.

Üst Alt