Ömer Erdoğan: "Fenerbahçe maçında iyi bir sonuç alacağımızı umut ediyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Erdoğan: "Fenerbahçe maçında iyi bir sonuç alacağımızı umut ediyorum"

Süper Lig'in 23. haftasında yarın Fenerbahçe'yi konuk edecek Atakaş Hatayspor'un teknik direktörü Ömer Erdoğan, iyi bir sonuç almayı hedeflediklerini söyledi.​
Bordo-beyazlılar, Fenerbahçe karşılaşmasının hazırlıklarını teknik direktör Ömer Erdoğan yönetiminde gerçekleştirdiği idmanla tamamladı.​
Erdoğan, antrenmanda gazetecilere yaptığı açıklamada, yarın kendilerini zorluk derecesi yüksek bir maçın beklediğini dile getirdi.​
Sezona iyi başlayan ve özellikle son haftalardaki etkili futboluyla şampiyonluğa oynayan bir rakiple karşılaşacaklarını vurgulayan Erdoğan, "Sahada maksimum konsantrasyonla, yüksek istekle mücadele edersek, taktiksel olarak da doğru oyunu sergilersek, iyi bir sonuç alacağımızı umut ediyorum. Oyuncularımız hazır. Son hafta aldığımız galibiyetin devamını getirmek için yarın güzel futbolla, iyi mücadeleyle istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum." diye konuştu.​

Ömer gerçek bir td olma yolunda ilerliyor düzgün adam gerçekten

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haydi Hatay, Avrupa kupalarına gitmek istiyorsan puanlar almalısın. Haydi Boupendza gol kralı olmak istiyorsan goller atmalısın. Göreyim sizi.

Üst Alt