# Ömer Erdoğan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir bok oynamıyor Hatay. Kadro da kötü.

Sıralama iyi de sürdürülebilirliği zor; rüzgar önüne geçerse sendeler düşürür seni.

Şu anki duruma kimse başarısızlık diyemez de sansasyonel bir durum da yok ortada.

Ben çok iyi demiyorum. Elindeki kadroyla en iyisini yapıyor. Bunda Ömer Erdoğan başarısı var. Lige çıktığında düşmemesi hedefken şimdi hedef ilk 10 hedefi var. Yenildiği takım Alanya ve Galatasaray sahasında yenilgi de yok. Bu saygı duymaya yeter bir performans

Ben çok iyi demiyorum. Elindeki kadroyla en iyisini yapıyor. Bunda Ömer Erdoğan başarısı var. Lige çıktığında düşmemesi hedefken şimdi hedef ilk 10 hedefi var. Yenildiği takım Alanya ve Galatasaray sahasında yenilgi de yok. Bu saygı duymaya yeter bir performans
Yav işte senle ben farklı şeyleri anlatıyoruz.

Hayri'nin söylediği de farklıydı.

Senin söylediklerin doğru olsa da sahadaki oyunun karşılığını açıklamıyor.

Yav işte senle ben farklı şeyleri anlatıyoruz.

Hayri'nin söylediği de farklıydı.

Senin söylediklerin doğru olsa da sahadaki oyunun karşılığını açıklamıyor.

ben bu maçı dedim bence onur rtaşımızın konuya akın etmesini gerektirecek bir perf değildi skor iyi olsa da. bunu beyan edince de maksut taaruza geçti. yoksa ömer erd iyi bence güzel bir counter takımı kurmuş bize karşı da iyi counter ediyorlardı, defans biraz elek olabiliyor ama

Şimdi ki hedef Fatih Karagümrük maçından 3 puan almak.Hocamıza ve takımımıza (Mirkan dışında) inanıyoruz..
Eo4Xy13XYAEFUw-
Şimdi ki hedef Ankaragücü maçından 3 puan almak.Hocamıza ve takımımıza (Mirkan dışında) inanıyoruz..
EpMeHZOWEAAp0UM

Simdiye kadar ligde aldigi sonuclara bakarsak cok basarili. Kendisi icin Göztepe deplasmaniyla birlikte zorlu maclar basliyor.

12 maç 21 puan. Agücü maçında da gökhan 50.dakika kırmızı yemese bence en kötü 1 puan alırdı

İlk yarıda Donk'un kamilliklerini değerlendirebilse bizden de alırdı. Uzun zamandır ligde gördüğüm en iyi kontra takımı ama hücumcuları çok beceriksiz. Çok değerli ve açık fikirli hoca, Allah yolunu açık etsin.

Üst Alt