Ömer Toprak, Borussia Dortmund'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Toprak, Borussia Dortmund'da!

12 mi? Leverkusen en son 20-25 mi ne istemişti yazın galiba.

Dortmund çok yumuşak takım. Sokratis ile oynarsa işe yarar gibi ama Bartra-Ömer ikilisi olmaz bence.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

12 mi? Leverkusen en son 20-25 mi ne istemişti yazın galiba.

Dortmund çok yumuşak takım. Sokratis ile oynarsa işe yarar gibi ama Bartra-Ömer ikilisi olmaz bence.

Geçen yaz Dortmund teklif yapmıştı Leverkusen vermemişti, önümüzdeki yaz sözleşmesindeki bi maddeye göre 12 milyona serbest kalıyormuş, Dortmund Ömer'le anlaşmış o parayı yatıracakmış.

Sokratis-Ömer olur muhtemelen, Bartra defansif anlamda yetersiz baya rotasyonda oynar sanırım, ama 3'lü defans da çok oynatıyor Tuchel belli olmaz.

Bu adama nasıl bu paraları veriyorlar anlamıyorum. Akıl mantık işi değil.
Eskiden aynı şeyi Mevlüt içinde derdim. Çöp çöp allah akıl fikir versin

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk

Sanirim ben futboldan falan anlamiyorum. Oturup Bundesliga'da macini hic izlemedim ama Milli Takimda Semih'ten beter isler yapti. Etrafindaki futbolcular yuzunden boyle diyesim geliyor ama oyle bireysel hatalar yapti ki alakasi yok sistem veya etrafindaki oyuncularla

Anlasilan Dortmund'da Alman Nazif var. Baska aciklamasi olamaz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sanirim ben futboldan falan anlamiyorum. Oturup Bundesliga'da macini hic izlemedim ama Milli Takimda Semih'ten beter isler yapti. Etrafindaki futbolcular yuzunden boyle diyesim geliyor ama oyle bireysel hatalar yapti ki alakasi yok sistem veya etrafindaki oyuncularla

Burada önemli birşey var.

Bizim milli takımda çöp ilan edilen beğenilmeyen yerliler Bundesliga da çok iyi statüye sahipler.

Yunus'a çöp diyor burada millet ama Almanya da estiriyor çocuk, Hakanı eleştiriyor herkes ama Leverkusen'ın en iyi oyuncularından biri, Ömer stoper falan değil diyor herkes ama Dortmunda transfer oluyor.

Demek ki Almanlar bilmiyor biz biliyoruz herşeyi.

Bizim milli takımda çöp ilan edilen beğenilmeyen yerliler Bundesliga da çok iyi statüye sahipler.

Yunus'a çöp diyor burada millet ama Almanya da estiriyor çocuk, Hakanı eleştiriyor herkes ama Leverkusen'ın en iyi oyuncularından biri, Ömer stoper falan değil diyor herkes ama Dortmunda transfer oluyor.

Ömer ve Hakan'ın hatası bence Türk milli takımını seçmeleri oldu, bence ikisinin de Löw'le bi şansı olabilirdi, özellikle Hakan'ı izliyordu zaten Löw, o da topu iyi kullanan oyunu aklıyla oynayan adamları tercih ediyor.

Topçu değildir Almanlar hata yapamazmi yapar. Ömer Türkiye de olsa ptt de zor oynardı

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk

Zaten o konuda suphem yok. Almanlar kim biz kim

.
Evet, yol yakınken alternatifleri değerlendir. Golf olur.

Üst Alt