ömer tuğrul yılmazer'in şikeci sivasspor'u, sarper yıldırım'ın osmanlıspor'u desteklemesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ömer tuğrul yılmazer'in şikeci sivasspor'u, sarper yıldırım'ın osmanlıspor'u desteklemesi

Memleket takımını desteklemek gayet normal de Osmanlı'yı desteklemeyi ben de bir türlü anlayamadım şu maçta

Hayır kupayı alacağımızın bir garantisi de yok istersen 90 dk Barça gibi oyna FB balı diye bir şey var

37 net pozisyon harcayıp 2 şutla mağlup olduğumuz maçlar dün gibi hafızalarda

Memleket takımını desteklemek gayet normal de Osmanlı'yı desteklemeyi ben de bir türlü anlayamadım şu maçta

Hayır kupayı alacağımızın bir garantisi de yok istersen 90 dk Barça gibi oyna FB balı diye bir şey var

37 net pozisyon harcayıp 2 şutla mağlup olduğumuz maçlar dün gibi hafızalarda

Lig maçlarında haklı olabilirsin de,finaller ve kupa maçlarında bariz bir üstünlüğümüz var.Öyle bakacak olursak futbol bu top yuvarlak,her şey olabilir.

Konu Osmanlıspor değil,bizim gereksizler 5. olsak Avrupa bileti aldık ayağına daha demotive çıkabilirlerdi maça,ondan 5. olmayı istemedim.Doğru olabilir/olmayabilir benim şahsi görüşüm sonuçta,lig 5. ciliğindense kupa ihtimailini tercih ederim.

Kes traşı tekrardan Yasin,birine kuş iması yapılacaksa o sen olursun ancak.Galatasaraylı birisi bu kadar tırsmaz bu maçtan,hayır sanki Barcelona ile oynayacağız Fener değil de.
Tırsmak mı nerenizle okuyorsunuz yorumumu.feneri kesin yeneceğiz gözüyle bakıyorsun ve gittikçe batıyorsunuz susmanızı rica edeceğim.

Son düzenleme:
Lig maçlarında haklı olabilirsin de,finaller ve kupa maçlarında bariz bir üstünlüğümüz var.Öyle bakacak olursak futbol bu top yuvarlak,her şey olabilir.

Konu Osmanlıspor değil,bizim gereksizler 5. olsak Avrupa bileti aldık ayağına daha demotive çıkabilirlerdi maça,ondan 5. olmayı istemedim.Doğru olabilir/olmayabilir benim şahsi görüşüm sonuçta,lig 5. ciliğindense kupa ihtimailini tercih ederim.

Ucunda kupa varsa her şekilde motive olurdu zaten takım.

5.liği kaybetmemiz kötü oldu dolayısıyla Osmanlı'nın galibiyetine sevinmek oldukça anlamsız renktaş

illa birinden birini tercih etmek durumunda değildik zira

Ucunda kupa varsa her şekilde motive olurdu zaten takım.

5.liği kaybetmemiz kötü oldu dolayısıyla Osmanlı'nın galibiyetine sevinmek oldukça anlamsız renktaş

illa birinden birini tercih etmek durumunda değildik zira

Haklısın da,öyle yoğun bir kamuoyu oluşturuldu ki Avrupa bileti alsak sezon bitecek sanki,bunun da bu düşüncemde etkisi var.

Osmanlı'nın galibiyetine sevinmedim göbek falan da atmadım Yasin abartıyor,ancak kupa maçına hedefsiz çıkmayacağımız için memnun olduğumu söyleyebilriim.

Üst Alt