Onana'dan Büyük Meydan Okuma! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onana'dan Büyük Meydan Okuma!

library_upload_21_2023_09_996x664_onana-dt-1_24e4197.jpg

André Onana 24 saat içinde 2 maç oynamayı kabul etti :

14 Ocak: Spurs'a karşı
15 Ocak: Gine'ye karşı

Bu, oyuncu, kulüp ve milli takım arasında Man Utd'daki oyun süresini en üst düzeye çıkarmak için yapılan dostane bir anlaşmadır.

Kaynak : @David_Ornstein

Altay Bayındır'ın satın alma opsiyonuyla kiralanmasına karşı hazırlıklı olalım derim ben yav :D
65590ba780a03302a883c083.jpg

6568c693e93db2e21cf8f6cb.jpg

altay_bayindir_icin_ffbec_v.jpg

Yabancı sınırı duracaksa altay hemen gelsi.Kesin değişecekse gerek yok.Ama bu yapılan büyük bir ayıp ve transfer şikesi var gibi duruyor.Sen 7 milyon falan bayıldığın kaleciye Afrika'daki adamı 24 saat 2 maça çıkarma riskini alacak kadar güvenmiyorsan kesin bir iş vardır bu işin içinde

Ne var ki bu yazdığımda?Bu transferin ihtimali fazla.Hem Altay'ın açıklamaları Fb'de bize rakipken de başarılar dileyen 1 kaleciydi.Fb'de böyle 1 kaleciye denk gelmedim.Piyasada ki Türk oyuncunun az olmasından dolayı rahatlıkla ilgileneceğimiz 1 oyuncu olur..
Bulduk 2 cop kaleci birini de bari 'tuttugum takima' gonderelim diyorsun :asd: hangi ihtimali yuksek ayrica? Anca kendi kafanda hayal kur Sergen gibi. Bok gibi kaleciyi al tursunu kur.

Bulduk 2 cop kaleci birini de bari 'tuttugum takima' gonderelim diyorsun :asd: hangi ihtimali yuksek ayrica? Anca kendi kafanda hayal kur Sergen gibi. Bok gibi kaleciyi al tursunu kur.
Benim kaleye istediğim kaleci Muslera sonrası yine yabancı 1 kaleci ama Yabancı Kural'ı böyleyken ve dediğim diğer nedenlerden dolayı bu transferin ihtimalinin fazla olduğunu düşünüyom bunun neresi hayal :D

kesin yorgun düşer o kadar yolculuk maç vs. derken hadi oğlum altay giy eldivenleri derler. tabi 37 yaşındaki kaleciye vermezlerse. bu maçlarda da forma giymecekse transfer olsun oynayacağı bir takıma.

Üst Alt