Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

Cevap: Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

Maç günü öncesinde gerekli bilgilendirmeyi, mekan adını ve saatini belirtirseniz sevinirim. Ben de oralarda olacağım.

Bilet alırsam doğu üstten alıcam, büyük ihtimal de alıcam :D Zaten maç öncesi Nevizade olmazsa olmaz, biz hep oradayız :)

Soner abi maça gelemicem ama taksim yakınlarında oturduğum için nevizadeye gelip forum arkadaşlarimla tanışmak isterim.4 yıldır kimseyi tanımak nasip olmadi daha.ızmire gitmeden hoş sohbetinize katılmak istiyorum.nasıl haberleşebiliriz

Soner abi maça gelemicem ama taksim yakınlarında oturduğum için nevizadeye gelip forum arkadaşlarimla tanışmak isterim.4 yıldır kimseyi tanımak nasip olmadi daha.ızmire gitmeden hoş sohbetinize katılmak istiyorum.nasıl haberleşebiliriz

Ben buluşma olursa ki daha kimse net birşey söylemedi.Ama buluşma olursa sana cep numaramı özelden atarım orada buluşuruz?

Konu başlığını "Önce Nevizade'ye Sonra Aslantepe'ye" diye değiştirsek... Twitter'da #OnceNevizadeyeSonraAslantepeye #GSCimbom hashtaglerini kullansak :)

Konu başlığını "Önce Nevizade'ye Sonra Aslantepe'ye" diye değiştirsek... Twitter'da #OnceNevizadeyeSonraAslantepeye #GSCimbom hashtaglerini kullansak :)

Hatta Önce Nevizade'ye Sonra Sami Yen'e olmalı.Bu stada da Ali Sami Yen demeye alışmalıyız diye düşünüyorum.Arena,Aslantepe,Türk Telekom Arena bu tarz isimleri ağzımıza alıştırmamalıyız bence.

Üst Alt