Üye Görüşü - Önceliğimiz Sol Bek mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Önceliğimiz Sol Bek mi?

Her yere ayrı ayrı yazmaktansa bir konu açıp beyin fırtınası yapalım istedim.

Bariz şekilde #8 ve #10 sorunumuz varken neden hoca ve yönetim sol beke bu kadar takıldı?

Kerembay da Ndombele de 8 numarada herhangi bir meziyet göstermiyor. Mertens ile Kerem Aktürkoğlu 10 numarada istediğimizi veremiyor. Bu mevkiler bu kadar kritikken doğru bir politika güttüğümüzden emin değilim.

Şahsi görüşüm 3 transfer yapılacaksa:

Sağ bek

Olmalıdır.

Sol beki barisla götürürsün sezon sonuna kadar, bende acilen orta sahaya adam sart oldugunu düsünüyorum. Sag bek alirlarsa hayir demem.

Bugün Kaan'ı görünce kesinlikle sağbek diyorum. Barış ve Berkan sezon sonuna kadar solu götürebilir eğer bir adam bulunamazsa.

Bu konunun tartışılacak bir tarafı yok 4 transfer yapılmalı. Sağ/Solbek 10 ve 8. Hiçbir pozisyonun idare edilmesine de gerek yok, 35 milyon’a da oyuncu satıldı. Gereken hamleleri bekliyoruz..

Öncelik diye 1 şey yok.Ligler oynanıyo eksik bölgelere transfer yapmalıyız ki yapacaz.Ben bu Dursun başkan ve yönetimi ve Okan hocaya güveniyom.Biraz relax olup şu galibiyetin keyfini çıkarmanızı istiyom..

Sağ ve Sol Bek

Bekleri ve kanatları kullanarak torreriayı rahatlatan bir orta saha artık 10 mu 8.5 mu neyse.

diğerleri attım Tete giderse kanat gibi giden yerini doldurma eğer bulunursa.

Kilid açacak, topu ileriye dikine vee seri taşıyacak bir #10 lazım öncelikle. Sonra sol ve sağ bek.

Ayrıca Ndombele hırb'ının da gitmesi gerekiyor. (Bunu da belirtmiş olayım)

E) Hepsi.

Fakat bir şekilde lig için sol-sağ bekte idare edebiliriz gibi. 10 numara şart, tüm takımlar ölümüne kapanıyor 1 tane inceci şart.

Üst Alt