Önder Özen: "Aldığın paranın onuru vardır!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önder Özen: "Aldığın paranın onuru vardır!"

Önder Özen , beIN Sports kanalında maç sonu yaptığı değerlendirmede, sarı kırmızılı futbolcular hakkında sert yorumlarda bulundu.

Önder Özen'den Galatasaraylı futbolculara: Aldığın paranın onuru vardır!

"Aldığın paranın onuru vardır"
"Çok ağır bir mağlubiyet ama sadece 6-0 olması nedeniyle değil, tepkisiz ve mücadelesiz bir 6-0 olması nedeniyle çok ağır. Hayatımda hiç böyle yorumlar yapmadım ama Galatasaray’ın bugün Muslera dışındaki hiçbir futbolcusu onuru için bir adım bile atmadı. Mesleğin ve aldığın paranın onuru vardır. Ama bu akşam karakter göremedim, onur göremedim maalesef. Real Madrid fizik olarak rakibini ezdi. Real Madrid 4-0 ya da 5-0 öndeyken Ramos'un inanılmaz bir baskısı vardı. Galatasaray teknik ekibi düşünmeli! Galatasaray fizik olarak hiçbir takıma karşı yeterlilik gösteremedi.

"Mücadeleyi göremedik"
"Teknik heyet ve futbolcular. Maç öncesinde Fatih Hoca 'Mücadele edeceğiz' dedi fakat maç içerisinde o mücadeleyi bizler görmedik. Real Madrid antrenmanda maç yapsa bu kadar rahat olmazdı. Galatasaray'ın kadrosunda çaylak oyuncular yok, hepsi tecrübeli oyuncular. Fatih Terim'in reaksiyon göstermesi gerekiyordu."

"Fatih Terim, istek ve ruh transfer edecek"
"Fatih Terim, ocak ayında istek ve ruh transfer edecek. Fatih Terim takımının fizik gücü bu kadar kötüyse atletik performans departmanını gözden geçirecek. Bu transferler ligde 2 yıl üst üste şampiyon olan takıma yapıldı. Bu transferler gidenlerden iyi değilse bu sizin suçunuz ya da siz transfer yapmadıysanız yapanların suçu. Galatasaray'da çözüm Florya'da antrenman sahasında. Futbolcular harika olmayabilir. Siz harika olun. Sizin harika bir planınız olsun.

"Bugün olmayan şey, Gomis'ta vardı"
"Eğer sorun çıkacak olsaydı, Gomis'in maaşıyla alakalı çıkardı. Sonra daha ucuzu da gelmedi, daha pahalısı geldi. Bugün olmayan şey var ya, mücadele falan, o Gomis'te vardı. Gomis, Galatasaray taraftarıyla da çok ciddi bütünleşmişti. Takım arkadaşlarıyla da öyleydi. Hırslıydı, gol noktalarında da acımasızdı."

Fanatik

gomisi de en az terimciler sever

terimin her aldığında her gönderdiğinde bir hikmet ararlar

yaptıysa bir bil bildiği vardır ve sorgulanamaz

ndiaye fernando gomis garry tolga kendi zamanında alınmadığı için gönderilmelidir

yerlerine gelenlerin önemi yoktur çünkü hikmetinden yine sual olunmaz

Eee hoca da çıkıp tak tak söyleyecek o zaman. Devlet sırrı saklar gibi konuşmayacak. Bu konuda haksız. Çık söyle açık açık. Koskoca Galatasaray taraftarı arkasında. Ne oluyor ne bitiyor söyle abi ne duruyorsun hala.

Aklıma gelen tek mantıklı senaryo oyuncuların parasının ödenmemesi.Yönetim ne kadar kar açıklasa da hocanın sürekli yaptığı açıklamalarda yönetime laf çarpması ve açıklamadıklarım da var demesi beni ona itiyor.Oyuncuların en son böyle operasyon yaptığı vakitler Tudor zamanlarıydı ve Terim'in herkes transfer beklerken yaptığı açıklama neydi ? Transfer önemli ama takımda ki iç huzuru sağlamalıyız..

Sırf o yüzden Badou'dan vazgeçti ve gelen parayla oyuncuların paraları ödendi..Yine benzer bir operasyon girişimi ve hoca Ocak'ı işaret ediyor.Oyuncuların operasyonu bir yana hocanın elinde bu kadar koz geçmişken bu dansözlü videoya ilgili tek kelime etmemesini açıklayamıyorum yoksa

Ayrıca Falcao olayı başka boyut bence yine orada işin maddi yönünden bir sıkıntı var.Yok efendim hoca istememiş şimdi sana sorayım hocanın hangi oyuncuyu oynatmaması gerekir normal şartlarda iyi anlaştığı Cengiz mi yoksa kanlı-bıçaklı olduğu Aysal mı ?

Güya bir kesimin iddia ettiği ve hocanın İSTEMEDİĞİ Sneijder'in son röportajında Terim için kullandığı ifade bir Baba gibiydi diyeceklerim bu kadar

Hoca gidince sanki her şey güllük gülistanlık olacak en son gittiğinde de aynı laflar vardı yine aynı laflar.Sen kulüp efsanesine 6 ay sabredemiyorsun yabancı hocaların bu topraklarda başarısız olduğu bir gerçek gibi ona sabredeceksin ?

Bu kafalarla bir yapı oluşturmak imkansız ve bir yapı oluşturamadığın zaman işte böyle Avrupa'da rezil olmaya devam..

Sadece t.d,oyuncular mı suçlu ?

Önder Özen'e %100 katılıyorum. Sahaya karakter koyan, takımı sahiplenen, ruh, mücadele ve isteği olan oyuncularla oynamalıyız. Gençleşmeliyiz. Transfer edeceğimiz oyuncularda tecrübeli, yaşı ilerlemiş oyuncu sayısı maksimum 3 olmalı. Onun dışında genç oyuncular tercih etmeliyiz. Bunu başaracaksa yine Fatih Terim başaracaktır.

İki binlira kazanıp her gün işten atılırım korkusuyla yaşayan insanlar için aldığı paranın onuru vardır

Belki de real maçından sonra dansöz oynatmaya gitmişlerdir.Yapmadıkları iş değil sonuçta

Üst Alt