Önder Özen: "Benimle medya üzerinden oyun oynamak altı okka t...k ister" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önder Özen: "Benimle medya üzerinden oyun oynamak altı okka t...k ister"

fft107_mf4622660.Jpeg

Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen, taraftarın hazırladığı 'Bir Minibüs Taraftar' adlı belgeselin gala gecesinden önce sohbet toplantısında kendisine soru yönelten Yeni Asır Gazetesi Spor Muhabiri Burak Hakarler'e "Sen maçı seyretmiyorsun galiba. Yerinde olsam sahaya da bakarım. Biraz sahaya bak sadece sosyal medyaya, tribüne bakma. Benle Aziz Yıldırım’ın sülalesi medya üzerinden kavga edemedi, tırstı kaçtı. Fikret Orman edemedi. Benle medya üzerinden kavga olmaz, çünkü onun galibi bellidir" dedi.

Özen sohbet toplantısında gazeteci Burak Hakarler'e "Bana, kulübe düşmanlık yapma" dedikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

"Fikret Orman'a ben ilk geldiğim günlerde söyledim; 'Benimle medya üzerinden kavga etmeye kalkma, param parça olursun' dedim. O biliyor, çekildi kenara, o kavgaya girmedi. Aziz Yıldırım'a söyleme şansım olmadı. Ben ayrıldıktan yıllar sonra çıktı aramızda husumet. O da biliyor, yeltenemez öyle şeylere altı okka t...k ister. Önder Özen ile medya üzerinden oyun oynamak, o kolay iş değil. Onun için sakın antrenman yapma."

PTT 1. Lig'de şampiyonluk ve Play-Off hedefinin uzağında kalan Göztepe'de 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi alan Özen, daha önce Fenerbahçe'de antrenörlük, Beşiktaş'ta ise futbol direktörlüğü yapmıştı.

DHA

Moderatör tarafında düzenlendi:
Azize cimcimesi yakında cevap verir buna.Baya kavga çıkar.İşin ilginç yanı bu ibişe ne olmuş böle.Yürek yemiş heralde yada bi 70 lik devirmiş o gecede.Normalde bu lafları söyleyecek yürek yok bu adamda.

Ulan millet FT'ye laf sokuyor egolu diye ama adam hiç olmadı ego yapacak kadar başarısı var. Birde bunun gibi televizyonlarda artist artist konuşupta bir bok yapamayan adamlar ego yapıyor...Ulan senin etin ne kemiğin ne? Neyine bu ego?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yürüyen ego.. Zaten ntvspor'dan hatırlarsınız, maçları yorumlarken şekilden şekile giriyordu. Sanki futbol değil de, kuantum fiziği anlatıyor. Kendini Mourinho zannediyor, çalıştırdığı her takım tepetaklak aşağı..

işin güzel olan yanı azize laf etti ya göztepeden kovulduğunda kadrolu çalıştığı ntvsporda da artık çalışamayacak

Yok aga bir daha okudumda gerçekten söylemiş mi bunu

Adam resmen savaş açmış herkese

Yazık oldu göztepe taraftarına
Senelerdir ptt ligine çıkacaklar diye bi taraflarını yirttilar.
Şimdi özen ile yine aynı noktaya kümeye geri dönecekler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok aga bir daha okudumda gerçekten söylemiş mi bunu

Adam resmen savaş açmış herkese

Yok yav ne savaşı bu herifte Aziz'e meydan okuyacak güç mü var.. Tineri fazla kaçırdı muhtemelen, gaza gelip saçmalamış. Aziz Yıldırım'ı yolda görse salya sümük ayaklarına kapanır.

Üst Alt