Öneriyoruz | Lugano 'ya Fair Play Ödülü Verilsin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öneriyoruz | Lugano 'ya Fair Play Ödülü Verilsin

Cevap: Öneriyoruz | Lugano 'ya Fair Play Ödülü Verilsin

Ne bileyim yani söyle bir ödül de verilebilir....
b-405587-Deri_Kemik_.jpg

Ama muhakkak öldüsüz birakmamali...

hatta ve hatta ödülü hakemler kendi ellerinden versinler...

4 5 tane daha bacak, kol kırıp , 2 3 tane hakem dövdüğü zaman, uefa başkanlığına önerelim.

Fenerbahçeye 105.000 TL para cezası geliyor..Sınırdalar ama hala seyirsiciz ceza gelmiyor buda ilginç,luganoya ceza vermedilerya bundan sonra kimseye veremezler..

ben futbolcu olarak luganoya karsı oynasam yemin ediyorum 1 sezon ceza alacağımı bilsemde burnunu öyle bir kırardım ki estetik ile bile düzelemezdi,bacak demiyorum çünkü burnu kırmak daha kolay,ah hagi ile oynayacaktın sen vercekti kaburgalarını eline johnson gibi

Esprini anladık kardeş.

Sadece beğene tıklıyacaktım ama az kalırdı o yüzden.Puhaha :D

neyi luganonun eline vermek istiyorsun rafik?:)

Nebilim Rafik anlayan anladida, beni giciklandiran yukaridaki yorumlar... Simdi gündeme getirecem yine tartisma cikacak... Yukaridaki Arkadaslardan Efendi Profili ile bircok üye var bu Forumda....

Efendilik Bir Üyenin yaptigi yorum için o kisiyi bozmakmi anlamina geliyor..? Sanane Kardesim Benim yaptigim espiriden..?? Böyle Efendi Rütbeli çok Üye var güzelim Forumda... Bu rütbeler bence bi Güzel elden gecirilmeli...

Efendi rütbesi Alan Adam Efendi olur, baska Bir Üyeyi böyle ufak olaylarda bozmaz... Efendi dedigin Adam yapici olur...

Sana ne La..?? Orda Güzelce eglenip sohbet ediyoruz birbirimize takilarak.. Icine etmeye mecburmusun...?

Nebilim Rafik anlayan anladida, beni giciklandiran yukaridaki yorumlar... Simdi gündeme getirecem yine tartisma cikacak... Yukaridaki Arkadaslardan Efendi Profili ile bircok üye var bu Forumda....

Efendilik Bir Üyenin yaptigi yorum için o kisiyi bozmakmi anlamina geliyor..? Sanane Kardesim Benim yaptigim espiriden..?? Böyle Efendi Rütbeli çok Üye var güzelim Forumda... Bu rütbeler bence bi Güzel elden gecirilmeli...

Efendi rütbesi Alan Adam Efendi olur, baska Bir Üyeyi böyle ufak olaylarda bozmaz... Efendi dedigin Adam yapici olur...

Sana ne La..?? Orda Güzelce eglenip sohbet ediyoruz birbirimize takilarak.. Icine etmeye mecburmusun...?

Espri kaldirmayi bilelim iyi gecelerr

Burda gece reyiz saat tam tamina almost 5 am. :sad007:

Yapma demiyorum yine yap ama ilk sayfaya da yazmışsın, üsteledin ondan dedim.

Bence güzel espri yoksa:(

Üst Alt