Ontivero'nun Menajeri Ayrılığı Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ontivero'nun Menajeri Ayrılığı Açıkladı!

Galatasaray, MLS kulübü Montreal'in bonservisini almadığı Lucas Ontivero'nun sözleşmesini feshetti.

Açıklama futbolcunun menajeri Juan Arandilla tarafından yapıldı. Twitter hesabından ayrılığı duyuran Arandilla, "Galatasaray'a teşekkür ediyoruz. Umarım bir gün yeniden bir araya geliriz" ifadelerini kullandı"

Lucas Ontivero da bu mesajı kendi hesabından retweet etti.

Gamaspor

Con @Ontivero94Lucas agradecemos por siempre al #galatasaray!!! Ojala haya reencuentro!!! Viva el fútbol Aguante el Galatasaray!!!

C1b6FaXWEAEg8Gs.jpg

Son düzenleme:
galatasaray düşmanlarııı tıpkı antrenmandan kovalan hocaları gibi bir bir kovuluyor

cehdjou x
ontivero x
hamit altıntop x
hakan delikanlı ...

"Galatasaray'a teşekkür ediyoruz. Umarım bir gün yeniden bir araya geliriz" ifadelerini kullandı"

Hadi ulan oradan Otrivine burun spreyi markası gibi adı var adamın, pazarlama stratejiniz bile yanlış.

Ben doğru bir karar olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta 22 yaşında genç bir oyuncu. Eminim para vererek göndermişizdir. O parayı vererek 6 ay denesek hiçbir şey kaybetmezdik. Ben bu çocuğa karşı bazılarının ciddi ciddi sırf Hakan beğeniyor diye önyargılı yaklaştıklarını düşünüyorum. Ama neden? Neredeyse hiç şans vermedik adama.

Ben doğru bir karar olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta 22 yaşında genç bir oyuncu. Eminim para vererek göndermişizdir. O parayı vererek 6 ay denesek hiçbir şey kaybetmezdik. Ben bu çocuğa karşı bazılarının ciddi ciddi sırf Hakan beğeniyor diye önyargılı yaklaştıklarını düşünüyorum. Ama neden? Neredeyse hiç şans vermedik adama.

Toplam 5 sezonda farkli takimlarda 48 maca cikabilmis . 17-18 yasinda olsa anlarim ama 22 yasina dek dolasip da 50 mac bile oynayamamis ise sorun vardir

Bizde 5 macta oynamis sanirim , akilda kalici gelmiyor dusununce , ama bruma mesela daha ilk macinda ,emre mor keza ilk macinda yaslari ne olursa olsun "evet iste bu" dedirtmislerdi

herifi ilk aldigimizda direk kupa macinda oynatmistik ligde oyuna falan almistik, ki o zaman a takim tecrubesi hic yoktu kariyerinde. sonra 3 senede 4 farkli ulkede 4 takimda kiralik oynadi, mlste 20 kusur maca cikmis, onumuzde galiba 2 tane daha kupa maci varken adami denemeyip shutluyoruz, bilhassa o maclarda en azindan denemeden parasini verip sutluyorsak bu spastikliktir. parasini verip sutlayacaksak, subatta da sutlayabiliriz. zaten bu sezonki parasini montreal vermis. begenirsek onumuzdeki sezon kadroda tutabilirdik son bir sans verme amaci ile. simdi 2 milyon cope gitmis oldu. rezal

Üst Alt