Önümüzdeki 6 Maçta Kaç Puan Toplarız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önümüzdeki 6 Maçta Kaç Puan Toplarız?

22.09 Kayserispor (D) 0
26.09 Goztepe 3
03.10 Rizespor (D) 3
17.10 Konya 3
25.10 Besiktas (D) 0
31.10 Gaziantep 1-3

10-12

18 Puan alsak ne olacak ne değişecek. Hala anlamıyor bazı arkadaşlar. Takımda artık taktik teknik aksiyon görmek istiyor bu taraftar. 18 Puan alsak olacak tek şey terimin egosunun dahada şişmesi. Tez elden gitsin isterse puan rekoru kırsın ama ben Terimi istemiyorum. Onun çağ dışı oyununu istemiyorum. Takımın oyuncularının değil yönetenin gitmesini istiyorum. Bu terim sevgisi yada nefreti değil. Bu kadar milyonlarca insanı sinir hastası yapmaya hakkı yok. Burası fener değil. Öyle herşeye evet diyelim. 1 musibet 1000 nasihatten iyi olacaksa varsın Marsilyadan fark yiyelim. Gidecekse bunub olmasını istiyorum. Nedir bu Terimi herşeyin önünde görmek. Akıl tutulması. Aysal gibi kendisinin Galatasarayın sahibi değil elemanı olduğunu birinin hatırlatması lazım

18 puanda alabiliriz. Sinyor Terim bazen ne yapıyor takım makineye dönüşüyor anlamıyorum. 2 yıldır bazen 6 7 maçlık serilere giriyorduk. Yine girebiliriz.

18 de alsak bu hocadan cacık olmaz
Oyuncular gününde olursa, rakip hata yaparsa yeneriz, olmazsa 0 puan da çekebiliriz
Çünkü taktik sistem falan yok, doğaçlama ne denk gelirse artık işte

Üst Alt