Önümüzdeki Çok Kritik 5 Hafta Şampiyonu Belirlerleyecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önümüzdeki Çok Kritik 5 Hafta Şampiyonu Belirlerleyecek

24. Hafta Yeni Malatyaspor - Başakşehir / Erzurumspor - Galatasaray
25. Hafta Başakşehir - Fenerbahçe / Galatasaray - Antalyaspor
26. Hafta Kayserispor - Başakşehir / Bursaspor - Galatasaray
27. Hafta Başakşehir - Konyaspor / Galatasaray - Yeni Malatyaspor
28. Hafta Beşiktaş - Başakşehir / Fenerbahçe - Galatasaray

Başakşehir'in fikstüre bakınca 3 puan garanti denebilecek maç yok 15 puan üzerinden 1 de alabilirler 6 da alabilirler bu süreçte bizim ne yapacağımız çok önemli olacak şu fikstürden 13 veya 15 puan alabiliriz ki bu da bizi ligin son 6 haftasına girerken 58-60 puan yapar. Kalan 6 maçta da 72-73 puanları görebiliriz ki bu seneyi şampiyon yapmaya yetecektir. Ayrıca biz kazandıkça Başakşehir kaybederse daha da stres yapacakları için tamamen kopabilirler.

Bu fikstür de önemli bir nokta da 3 anadolu takımın hocaları da defansif olarak güçlüler tamamen kontra atak oynayacaklar Visca'ya özel önlem alacaklardır diğer takımlar gibi etkili oyuncularını rahat bırakmazlar ki en etkilisi Visca diğerleri o kadar taşıyamaz.

33. Hafta başakşehir'in bize geleceğini düşünürsek ve ilk maç sonucu ikili averaj avantajına biz sahipken puan olarak öne geçtiğimiz taktir de Başakşehir'in tüm direnci kırılacaktır. 5 hafta sonunda bence puan olarak önde kapatacağımızı düşünüyorum.

24. Hafta Yeni Malatyaspor - Başakşehir / Erzurumspor - Galatasaray
25. Hafta Başakşehir - Fenerbahçe / Galatasaray - Antalyaspor
26. Hafta Kayserispor - Başakşehir / Bursaspor - Galatasaray
27. Hafta Başakşehir - Konyaspor / Galatasaray - Yeni Malatyaspor
28. Hafta Beşiktaş - Başakşehir / Fenerbahçe - Galatasaray

Başakşehir'in fikstüre bakınca 3 puan garanti denebilecek maç yok 15 puan üzerinden 1 de alabilirler 6 da alabilirler bu süreçte bizim ne yapacağımız çok önemli olacak şu fikstürden 13 veya 15 puan alabiliriz ki bu da bizi ligin son 6 haftasına girerken 58-60 puan yapar. Kalan 6 maçta da 72-73 puanları görebiliriz ki bu seneyi şampiyon yapmaya yetecektir. Ayrıca biz kazandıkça Başakşehir kaybederse daha da stres yapacakları için tamamen kopabilirler.

Bu fikstür de önemli bir nokta da 3 anadolu takımın hocaları da defansif olarak güçlüler tamamen kontra atak oynayacaklar Visca'ya özel önlem alacaklardır diğer takımlar gibi etkili oyuncularını rahat bırakmazlar ki en etkilisi Visca diğerleri o kadar taşıyamaz.

33. Hafta başakşehir'in bize geleceğini düşünürsek ve ilk maç sonucu ikili averaj avantajına biz sahipken puan olarak öne geçtiğimiz taktir de Başakşehir'in tüm direnci kırılacaktır. 5 hafta sonunda bence puan olarak önde kapatacağımızı düşünüyorum.
Aynen katılıyorum.

Çok zor değil şimdi şöyle de hesaplayabiliriz rakibin bize geleceğini düşünürsek hem 3 puan fark kalacak hem de ikili averaj bize geçeceği için puan eşitlenmesi halinde de üstlerine çıkacaz. Biz kendi işimize bakalım ve bugün Erzurum'u yenip adım adım şampiyonluğa yaklaşalım son haftalara yaklaşıyoruz taraftar baskısı olmayan takım iç sahada kapanan takımlara karşı takımını itici gücü olamaz panik anında onları kontrol edecek bir taraftarları yok ama bizde şampiyonlukları kazandıran taraftar var bazı maçlar vardır top kale çizgisini geçmez anca taraftarının enerjisiyle o çizgiyi geçersin. Seriye devam ettikçe onlar daha da korkacak daha da panikleyecek sürekli akıllarına 33. haftadaki maç gelecek umutlarını kırdığımız her dakika tüm takım dirençleri yok olup gidecek...

Geçen hafta tam puan farkı 8'e çıkıyor diye seviniyorlarken son saniye golüyle gerekli mesajı verdik yakında elleri ayaklarına dolaşmaya başlar

Yalniz Başak.’in Fikstürü acaiyip zor.

Fener ne kadar kötü olursa olsun, büyük maçlard havaya giriyorlar. Kayseri de fena takim değil. Beşiktaş Maçi da zor geçecek. Bu 5 maçtan sonra eğer Lider değilsek yada puan farkı eşitlemesek, Basaksehir şampiyon olur zaten

29-34 haftalarda kritik. İbb o sürede bir bize karşı puan kaybı yaşar yaşarsa.

Bizim fikstür o vakit sonrası tam bir korku tüneli. Final haftalar kişiliğimizi ortaya koymalıyız takım ve camia ile bütünleşerek yoksa işimiz çok çok zor

Edit: 31 haftada ibb için kritik bir hafta. Sivas deplasmanı varmış ama Sivas UEFA potasına girmezse satarlar maçı bunlara

Su 5 hafta sonunda puan olarak onde olacagimizi hic zannetmiyorum.Farki 3 puana indirebilirsek sukretmek gerek.

Akbil Malatya maçını hayli hayli rahat alır , bizim de sadece Ant maçı rahat geçer diyebiliriz yani iki takımın da 4 er zor maçı var bizim maçlar bir nebze daha zor.

Erzurum ve Fener deplasmanlarında kazanırsak hiçbir güç şampiyonluğumuza engel olamaz.

Beşiktaş ve Başak ı içerde parçalarız.

Fener maçına kadar 4 te 4 le gidersek şampiyon oluruz.Başakşehir zaten bu önündeki maçlardan hasarsız çıkarsa diyecek bişey kalmaz.En kritik olanı bugün olan maç bizim için.Yenerse 4 te 4 banko bence.

Bizim karikoy macina kadar puan farkinin
0 olacagini dusunuyorum

Projespor. ,malatya,fb,kayseri,konya,maclarindan 6 puan alir

Su önümüzdeki 2 haftada basaksehirin takilma.olasiligi en yüksek mac fener maci. Biz erzurum ve antalyayi yeneriz. Bu 2 maçlık dilimde puan farki min 3 e inmeli artik.
Fb ye güveniyorum

mesele fikstür degil. bi halt oynamiyoruz. seri yapmamiz imkansiz gibi gözüküyor. ibb puan kaybeder, ama biz onlardan fazla kaybettikten sonra ne ise yarar. alanyasporu bile yenmeye yetecek oyun planimiz yok. kadro ligte bütün takimlari yenecek gücte olmasi lazim. ama kadronun kagit üstündeki gücü sahaya yansimiyor. ve ya yansitilamiyor. bir seyler yanlis yapiliyor.

Fatih terim ölum vurusu yapmak istiyorsa karikoyde 3 puani alip hem sampiyonluga yurumeli hemde bunlari kumeye yollamaliyiz

Üst Alt