Onun Yerine Bu Futbolcu Olsaydı Dedikleriniz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onun Yerine Bu Futbolcu Olsaydı Dedikleriniz

Cevap: Onun Yerine Bu Futbolcu Olsaydı Dedikleriniz

başarı konusu farklı bence yunanistan da bizden başarılı ama berbat bir lig

oyuncu çıkarmada bence önyargılar önemli rol oynuyor trden avrupaya transfer zor iş

Hep ayni laflar, demiyorsunda alt yapiya önem veren yok, gidip Avrupa'ya transfer zor diyorsun. Biz hep kendimizi kandiralim, aynen böyle devam. Sonra milli takim niye bu durumda diye vah vah deriz.

Ayrica hollanda lig'inde acik oynadiklari icin kötü'mü oluyorlar? Bizim lig ne`Kasap ve futbol katil'i dolu. Futbol oynamazlar, 23412341 savunma yaparlar, utanmasalar seyirci'yi de savunmaya alacaklar, ve gerektiginde ilk hedef rakip'in bacak'i olur ve gerektiginde rastgele topu öne vururlar. Bumu kalite.

Hep ayni laflar, demiyorsunda alt yapiya önem veren yok, gidip Avrupa'ya transfer zor diyorsun. Biz hep kendimizi kandiralim, aynen böyle devam. Sonra milli takim niye bu durumda diye vah vah deriz.

Ayrica hollanda lig'inde acik oynadiklari icin kötü'mü oluyorlar? Bizim lig ne`Kasap ve futbol katil'i dolu. Futbol oynamazlar, 23412341 savunma yaparlar, utanmasalar seyirci'yi de savunmaya alacaklar, ve gerektiginde ilk hedef rakip'in bacak'i olur ve gerektiginde rastgele topu öne vururlar. Bumu kalite.

alt yapımız kötü haklsısın ama örnek verirsek selçuk'a avrupadan teklif gelmiyor ama herhangi bir hollanda takımında oynasa durum farklı olurdu

hollanda ligi açık oynadığı için kötü demiyorum kadro kalitesi kötü 3 4 takım haricinde anadolu takımlarından daha kalitesizler

alt yapımız kötü haklsısın ama örnek verirsek selçuk'a avrupadan teklif gelmiyor ama herhangi bir hollanda takımında oynasa durum farklı olurdu

hollanda ligi açık oynadığı için kötü demiyorum kadro kalitesi kötü 3 4 takım haricinde anadolu takımlarından daha kalitesizler

Teklif gelmiyor'mu. Nerden biliyorsun ?

Bak güzel kardesim, sen ne sacmaliyorsun ? Bizde 2 takim var diger cöp. Onlarin kötü takimlari bile bizim ligde garanti ilk 5'e girer. Cünkü tamamen degisik futbol felsefesi, daha hizli tempo ve daha kaliteli oyuncular.

valla bizim lig daha pahalı ama adamlar futbol oynuyorlar orda. bizde kör dövüş oluyor. bizim ligde anadoludan işte birtek gençlerbiligi ve kasımpaşa oynamaya çalışıyor. büyüklerden başka bu 2-3 takımı saymazsak hepsini yener alttaki taımları yüzdeye vurursak genelde.

Teklif gelmiyor'mu. Nerden biliyorsun ?

Bak güzel kardesim, sen ne sacmaliyorsun ? Bizde 2 takim var diger cöp. Onlarin kötü takimlari bile bizim ligde garanti ilk 5'e girer. Cünkü tamamen degisik futbol felsefesi, daha hizli tempo ve daha kaliteli oyuncular.

geliyormu trabzon için konuşuyorum

onların 4 5 takımı hariç tr de düşmemeye oynar 4 5 m bütçeli takım yabancı sınırlamalı bir ligde nasıl olacak :asd:

-------

Bir taraftan şöyle düşünüyorum;

Oyuncu oynamak isteyecek arkadaş...

Sen Messi'yi koy takıma; istemiyorsa Burak'tan farklı olmaz...

İçinden gelecek...Karakterli olacak...

2000 kadrosu muhteşemmiydi...

Kaldıki hepsi birer birer Avrupa kulüplerine gitti gördü ve bacakları poposuna çarpa çarpa geri döndü...

Ama FT öncülüğünde ruh vardı...FT aynı FT... Ama formülde bir şey eksik veya yanlış yapılıyor...

Belki FT de belki yönetimde belki futbolcuda...O sorun bulunup çözülürse işler değişir.

Elbette al düz 3.lig oyuncusunu ŞL kazandırır demiyorum...

Ancak hem yetenek hemde inanç ve istek bir arada olduğunda başarı daha kolay oluyor...

bende :asd: bu arada hollanda lideri twente de tr de 4 büyük + bursa seviyesinde 1 tane oyuncu söylermisin:tiphat:

Hocam sen birsey bilmiyorsun iste. Futbol'u biraz takip et.

Söylerim

Douglas

Nacer Chadli

Leroy Fer

Dusan Tadic

Banko 11 bile oynarlar. Douglas'i pek begenmem, ama bizim savunma oyunculardan daha iyidir.

Geçen seneki takım defansif anlayışıyla ayakta durdu ve şampiyon oldu.O zamanda ofansif anlamda çok sıkıntıları vardı bu takımın.Ama iyi bir takım kimyası yakalayıp Melo ve Selçuğun önderliğinde şampiyon olduk.Rakiplerin çektikleri sıkıntılarıda göz önüne almak lazım.

Ve şu duruma gelmemizin tek sebebi yapılan veya yapılmayan transfer başarısızlıklarıdır.5 tane yetersiz oyuncuyu gönderiyorsun maşallah gene onları aratmayacak 5 tane yetersiz oyuncuyu geri alıyorsun.Ve bunnunda hiçbir anlamı olmuyor.Galatasarayı yönetenler Her sene aynı hataları yapmaktan hiç utanmıyorlar.Çünkü hiç kimseye danışmıyorlar.Ondan sonra Galatasarayı düşünüyorum derler.Şampiyon olmamız transferde başarılı olduklarınıda göstermez.Bu gerçekleri görmemiz şart.

İki tane adamla bu takımın çehresi değişti(Melo,Selçuk).Ama iş bilmez yönetim bu adamlara ayak uyduracak üst düzey ofansif alan oyuncularını gene almayınca ve yapılan kötü uyumsuz transferlerle takımın iyi olan tarafınıda yok ettiler.Bunda Fatih Teriminde çok büyük hatası var.

Daha önceki dönemde Keita,Elena,Arda,Baroş varken hücum hattımız çok iyi bunlara ayak uyduracak orta saha alamadı becereksiz yönetim diyordum şimdide tam tersini söylüyorum.

Eee fazla para harcamayacaksın ya hemen yanı başında 5 milyona Burak ve seneliğini düşük tutup güya gerçekte 5 milyon olan Amrabat ve şapkadan tavşan çıkartmanın karşılığı olan Dany gibi transferleri yaparsan böyle çuvallarsın.

Hayır enterasan tarafı bu oyuncular kötü oyuncular değil fakat daha iyileri gerekiyordu bu takıma.Burak eyvallah fırsat transferidir yaparsın Danyde aynı şekilde.Ama bizim yöneticilerin amacı başka.Ya gerçekten bu işi bilmiyorlar yada çok ciddi bu takıma değer falan vermiyorlar.Bu takıma ,klübe değer veren adam gider en iyi oyuncuları alır bu takıma.Karşı tarafın yöneticilerinin yaptığı gibi.

Yani Muslera,Selçuk,Melo ve Ebouenin yanına üst düzey bir kaç oyuncu yerleştiremedik ve her zamanki gibi cimrilikleri tuttu ve çorba yaptılar.Bir Hamit uyuyordu bu tanıma oda benim için çok büyük hayal kırıklılığı oldu.

hakanın yerine : ben ;););););););) ( hep hayalimdi sol bbek olmak.. elimden geleni yapar baltadan iyi oynarım )

Geçen sene Klose + Shaqiri + Alper alınmalıydı. Hepsiyle de ilgilendik

Burak - Demba Ba

Melo - Lassana Diarra

Cris - Toure

Amrabat - Nene

___

Balta - Olsson/Bastos/Carlinhos

Üst Alt