Onyekuru Galatasaray'a Dönemez! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru Galatasaray'a Dönemez!

Yarım sezon kötü oynamasını yazmışız zaten. Ayrıca o ara transfer mransfer durumuna kafası da çok karışıktı. Bir de hazırlayıcı bir adamken birden bam güm her topa vurmaya başlamıştı. İyi olması Gomis filan afaki yorumlar, Gomis'in de rekor kırmasının en önemli nedenlerinden biri Garry'yle oynamasıydı o halde. Orta-pas yapamayıphücumda son vuruş hariç bir şey bilmeyince en iyi Onye'yle bile santraforların halini de gördük. Karakteri filan geçtim bize eldeki santrafor profiliyle bitiriciden ziyade hazırlayıcı kanat oyuncusu lazım. Garry profil olarak da ihtiyacımıza daha uygun.
Hazirlayaci bolca var aslinda emre k. + fegh ile. Bize onye veya Muss, dennis gibi kanat forvet lazim artik. Hele kapanan takimlara karsi overpace yapacagin

Menajer William D'Avila: "Henry'nin ilk tercihi Galatasaray ancak Fenerbahçe'ye de 'hayır' demez." (Sabah)

garry gibi. Biz rededersek gider

Hazirlayaci bolca var aslinda emre k. + fegh ile. Bize onye veya Muss, dennis gibi kanat forvet lazim artik. Hele kapanan takimlara karsi overpace yapacagin

Hazırlayıcı var da neye hazırlayıcı, savunma arkası koşu yapan adam olmadığı sürece hazırlayıcının da bir anlamı olmuyor. Garry de o ihtiyacı en az Onye kadar karşılar. Heralde çoğunun aklını Onye'nin son vuruşları çeliyor ama geçen yıl Onye de gösterdi ki bizdeki şampiyonluk sezonundan çok çok geriye gitmişti son vuruşları. Onu yeniden yakalayabilir mi, yakalarsa 1 sezona sığdırabilir mi bilemiyoruz. Ayrıca kanattan hazırlamada hiçbir zaman Garry seviyesinde olmadığı da aşikar. Garry belki golcü kanat olarak kendi skorunu yükseltemez ama elimizde örneği bitmeyen ceza sahası golcülerine pozisyon hazırlamakta Onye'ye göre çok daha maharetli bir adam olur. Elimizde Sörloth kadar bir pasör santrafor olsa ben de Onye'yi Garry'nin önünde tercih edebilirdim ama Diagne-Falcao gibi ikiliden istikrarlı skor katkısı için Garry daha aranan kan olur diye düşünmekteyim.

Hazırlayıcı var da neye hazırlayıcı, savunma arkası koşu yapan adam olmadığı sürece hazırlayıcının da bir anlamı olmuyor. Garry de o ihtiyacı en az Onye kadar karşılar. Heralde çoğunun aklını Onye'nin son vuruşları çeliyor ama geçen yıl Onye de gösterdi ki bizdeki şampiyonluk sezonundan çok çok geriye gitmişti son vuruşları. Onu yeniden yakalayabilir mi, yakalarsa 1 sezona sığdırabilir mi bilemiyoruz. Ayrıca kanattan hazırlamada hiçbir zaman Garry seviyesinde olmadığı da aşikar. Garry belki golcü kanat olarak kendi skorunu yükseltemez ama elimizde örneği bitmeyen ceza sahası golcülerine pozisyon hazırlamakta Onye'ye göre çok daha maharetli bir adam olur. Elimizde Sörloth kadar bir pasör santrafor olsa ben de Onye'yi Garry'nin önünde tercih edebilirdim ama Diagne-Falcao gibi ikiliden istikrarlı skor katkısı için Garry daha aranan kan olur diye düşünmekteyim.
Benim onye yi daha cok istememin sebebi gol yollarindan yani sira yasi da. Vallahi biktim artik 28+ oyunculardan. Ki Onye - Seri gecen sezon cok macta iyidi. Onye Monaxo da 6 ay oynamayip bize gelirken sitma gecirdi. Ondan önceki sezon daha rahat verdi kafasini futbola. Bu da negatif etki etti performansa. Bence onye, garryden daha iyi. Bir de Garrynin sikca sakatlanmasi da basladi

Sağda Bruma solda onyekuru

Arkalarında seri

Ufffffffff

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonra her maç skor çevireceğiz diye uğraş dur. Seri'nin açığını kapatamıyoruz eldeki oyuncu profili ile acaba Bruma+Onye'yi nasıl kapatacağız?
Ayrıca Bruma ve Onye ikisi de sol açık rengim sağa Fegh. atacaksın herhalde orta saha yok defanstan şişir topa yetişirlerse takım geçiş oyununu iyi yapıp atak organizasyonuna geçerse gol atarız artık veya atacağız diye bakarız.

Kamaldeen denemek çok daha ucuz ve daha mantıklı iş olur olacaksa bence.

Pandemiden dolayı ligler uzamış güya monaco çağırıyor diye gitmiş yersen öyledir. Şampiyonluk zora girince kötü sonuçlar gelince topukladı işte

Yallah başka kapıya

brawo
bu fotoyu aramıştım aslında ama sonra fb maçındaki selfi çıktı
bu foto itibariyle haberdeki uydurmasyon pek mümkünatlı değil gibi

Sen bu fotoğraftan ne çıkardın üstad? Ben Fatih hocanın kaprisini, Onye'nin mahcubiyetini görüyorum. Şartlar uygun olursa kadroya yeniden alabilir ama bir daha aynı şekilde gönlüne alabileceğinden emin değilim.

Üst Alt