Onyekuru İçin Pazarlık Başladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru İçin Pazarlık Başladı!

Onyekuru özel bir adam özellikle forveti olmayan takımımızda attığı gollerle çok işimizi gördü ama adam kanat özelliklerinin çoğunu taşımıyor başkası getirsin ben arka direkte tamamlayım kafasında

Özellikle forvetimiz Diagne 'de çok çalışkan olan paylaşımcı bir forvet değil hay böyle olunca işin büyük kısmı kanatlara düşüyor. Nasıl ki kasımpaşa 'da Trezeguet ve Eduok getirip Diagne fişi çekiyordu şimdi bizim kanatlarda aynı şekilde işlemesi lazım Feghouli ve Mariano ile sağ kanat tamam solda da Nagatomo bu işi yapar ama önüne tıpkı Gaitan gibi çizgiyi kullanacak forveti topla buluşturacak teknik kapasitesi yüksek bir adam lazım

Ben bu yüzden ısrarla Raphinha veya Trezeguet ikilisinden birisi gelsin diyorum ki Onyekuru 'da bunlardan daha ucuz olmaz bence ki Fatih Terim bir şekilde yazın aldırır Trezeguet 'i büyük ihtimalle ...
Trezeguet keşke gelse.salih özcan ,emre akbabalı bir ön libero hattı.emre kılınç ve trezeguetli bir kanat hattı ,mitroğlu ve diagneli bir forvet hattı bir de sistem 4.4.2 olursa süper

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onyekuru özel bir adam özellikle forveti olmayan takımımızda attığı gollerle çok işimizi gördü ama adam kanat özelliklerinin çoğunu taşımıyor başkası getirsin ben arka direkte tamamlayım kafasında

Özellikle forvetimiz Diagne 'de çok çalışkan olan paylaşımcı bir forvet değil hay böyle olunca işin büyük kısmı kanatlara düşüyor. Nasıl ki kasımpaşa 'da Trezeguet ve Eduok getirip Diagne fişi çekiyordu şimdi bizim kanatlarda aynı şekilde işlemesi lazım Feghouli ve Mariano ile sağ kanat tamam solda da Nagatomo bu işi yapar ama önüne tıpkı Gaitan gibi çizgiyi kullanacak forveti topla buluşturacak teknik kapasitesi yüksek bir adam lazım

Ben bu yüzden ısrarla Raphinha veya Trezeguet ikilisinden birisi gelsin diyorum ki Onyekuru 'da bunlardan daha ucuz olmaz bence ki Fatih Terim bir şekilde yazın aldırır Trezeguet 'i büyük ihtimalle ...
Trezeguet ile uğraşacagımıza hem daha genc hem daha potansiyelli oussama idrissi'yi alalım.

Trezeguet keşke gelse.salih özcan ,emre akbabalı bir ön libero hattı.emre kılınç ve trezeguetli bir kanat hattı ,mitroğlu ve diagneli bir forvet hattı bir de sistem 4.4.2 olursa süper

Trezeguet özel bir adam reis bence. Kasımpaşa 'da taa gelip sol bekin top alıp çıkması gereken yerde top alıp takımı tek başına atağa çıkarmaya çalışıyor bu yüzden de çok fazla top kaybı yapabiliyor ama Galatasaray 'da istediği yerlerde topu alarak Nagatomo 'nun soldan yardırarak ona alan açmasıyla ikiye birlerle yeteneğini konuşturabilir

Bence Onyekuru 'dan da Rodrigues 'den de daha fazla büyük takım oyuncusu, dar alan becerisi dribling yeteneği şut/ortalarının etkinliği ile ligde her takımda fark yaratır bence

Yine tonla para vererek Kasımpaşa 'yı zengin etmek istemem ama belli ki hem Fatih Terim Galatasaray 'a aldırmak istiyor hem de Trezeguet Galatasaray 'a gelmeye istiyor

Trezeguet özel bir adam reis bence. Kasımpaşa 'da taa gelip sol bekin top alıp çıkması gereken yerde top alıp takımı tek başına atağa çıkarmaya çalışıyor bu yüzden de çok fazla top kaybı yapabiliyor ama Galatasaray 'da istediği yerlerde topu alarak Nagatomo 'nun soldan yardırarak ona alan açmasıyla ikiye birlerle yeteneğini konuşturabilir

Bence Onyekuru 'dan da Rodrigues 'den de daha fazla büyük takım oyuncusu, dar alan becerisi dribling yeteneği şut/ortalarının etkinliği ile ligde her takımda fark yaratır bence

Yine tonla para vererek Kasımpaşa 'yı zengin etmek istemem ama belli ki hem Fatih Terim Galatasaray 'a aldırmak istiyor hem de Trezeguet Galatasaray 'a gelmeye istiyor
Söz ve karar imparatorun

Bosuna hayal kurmaya gerek yok gucumuz yetmez belki work permit alamazsa bir sene daha kiralariz en iyi ihtimal, elimizdeyken tadini cikarmaya bakalim

Sol kanada Trezeguet gayet iyi olur aklini celip ucuz bir miktara getirebiliriz ve cok iyi paralara cakabiliriz Premier Lig'e

Yazın Ali koç sürüngeni bunun götünde gezer. Tekrar kiralayacak olsak bile girer fiyat yükseltir. O yüzden yaza kalmadan bağlanmalı bi şekilde.

En makulu 1 yıl daha kiralamak.. 10 milyona kadar alabilirsek de bonservisi alınabilir ama evertonın bırakma ihtimali düşük..
Aslında bizim bu tarz adamları everton agitmeden yakalamamız lazım.. Marcao ve iyi çıkarsa luyindama gibi adamları bulmalıyız direk o büyük adımı attıktan sonra bizim almamız hayal oluyor..

Trezeguet ile uğraşacagımıza hem daha genc hem daha potansiyelli oussama idrissi'yi alalım.
Valla reis bana kalsa direk parası neyse verelim Raphinha 'yı alalım veya Zagreb 'de Dani Olmo diye bir çocuk vardı Barça alt yapısından çıkma fenerin içinden geçmişti

Veya Onyekuru alınacaksa bile Savanier gibi direk bu adamları oynatacak al da at diyecek oyuncular transfer edelim Diagne ve Onyekuru gibi adamlar sadece gol atmaktan sorumlu olur geri kalan oyuncuların ilk amacı bu adamlara gol attırmak olur

Trezeguet'in 2 sene kontrati kalmis olacak yazin bize gelmeyi cok istiyor olacak Albayrak - Ciner iliskisini degerlendirerek bu firsat transferini yapmaliyiz bence 7.5m gibi bir paraya bitirebiliriz transferi maasi da 2m'den fazla olmayacaktir

Bizimle iki sene oynasa sampiyonluk CL falan derken Ingiltere'ye 20m'ye cakabilecegimiz bir adama donusur

Ben Shoya NAKAJIMA'yi cok istiyorum Nagatomo ile arkali onlu muthis bir uyum yakalayabilirler yazin kontratinin son senesine girmis olacak piyasasi cok yuksek talipleri cok fazla ama bitirebiliriz sanki bu transferi, olursa harika olur

Üst Alt