Onyekuru, Monaco'da Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru, Monaco'da Kadro Dışı Bırakıldı

Dar alanda meziyeti yok fazla onyekurunun ama açık alanda da gününde olursa ligde tutacak adam da yok.

Muhtemelen son güne kadar bekleriz monaco ucuzdan vermesi için

süper lig istatistiği: 55 maç 20 gol, 11 asist

yaşı 24. Şu rakamları çek liginde falan yapsa şimdi scout başlığında görürdük, alınsın diye

bizde oynadığı için vasat, çöp deniyor. Hem genç, hem verim vermiş, hem camiayı seviyor, yanlış bir hareketini de ben hatırlamıyorum

neden karşı çıkanlar var, anlamıyorum bir türlü

Onyekuruya kesinlikle yok demem. Düşünmüyorsa Monaco amcamız kiralamakta fayda var. Adamlar küçük Emrah’ın filmde ki amca gibi halleniyor bizim ismimizi duyunca.

Guzel haber. Dusuk bonservisle ekibimize kazandirmaliyiz. Illa 11 oyuncusu gibi dusunmek yanlis, ozellikle onde oldugumuz maclarda oyuna aldigimizda skor uretmede cok faydali olabilir.

süper lig istatistiği: 55 maç 20 gol, 11 asist

yaşı 24. Şu rakamları çek liginde falan yapsa şimdi scout başlığında görürdük, alınsın diye

bizde oynadığı için vasat, çöp deniyor. Hem genç, hem verim vermiş, hem camiayı seviyor, yanlış bir hareketini de ben hatırlamıyorum

neden karşı çıkanlar var, anlamıyorum bir türlü
Karşı çıkanlar yuzunden mi alinmiyor bu herif rts

Üst Alt