Onyekuru ve Lemina Satın Alınacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru ve Lemina Satın Alınacak!

---------Lemına--MHY--------
Kılınc----Akbaba-----Onyekuru
------------Falcao---------------

az yabancı sınırlı dönemde lıg ıcın yeterlı olur avrupa zaten malum

27 yaşına girecek ve sürekli sakatlık sorunu yaşayan o leminaya 7-8 m euro bonservis verilmesi ve +2m euro maaş bağlanması doğru olmaz olacaksa tekrar kiralık denenmeli. bonservisle oyuncu alınacaksa ileride para edecek oyunculara yatırım yapmamız lazım

Kılınc- akbaba-falcao gibi hantal üçlüyle ligi falan alamayız..

Eğerki yanancı sınırı düşecekse yerli oyuncu tercihini mümkün olduğu kadar defans hattında kullanmak gerekiyor.Fark yaratacak adamları yerli yapmanın anlamı yok.özellikle on numara ve kanatlar kesinlikle yabancı olmalıdır..

Onyekuru ve lemina kiralık devam etmeli.
Para verilecekse kaan ayhan gibi adamları almak için verilmeli.
Sağ beke bir iki sene gökhan gönüle hayır demem.

onyekurunun bitiris hareketleri cok kötü.
istiyorsa monacospora geri dönsün, yedek oyuncu olarak devam eder kariyerine.
lemina da öyle. kiralik veriyorlarsa alalim yoksa kalsin.

Bence de bu sene bitiriş anlamında çok kötüydü ama normalde bu kadar kötü bir bitirici değildi ben bunu 6 ay oynamamış olmasına bağlıyorum...

Hızıyla çok çabuk pozisyona giriyor bu lig için bulunmaz bur adam,büyük maçlarda fark yaratıyor,En önemlisi takım aidiyeti cok yüksek özellikle yabancı oyuncularda bunu bulmak zor..En önemli eksikliği bence oyun içindeki pas oyununa katılmaması...Artılarına eksilerine bakıldığında tabii ki eksikleri var ama bence kesinlikle bonservisi alınmalı..

Bence de bu sene bitiriş anlamında çok kötüydü ama normalde bu kadar kötü bir bitirici değildi ben bunu 6 ay oynamamış olmasına bağlıyorum...

Hızıyla çok çabuk pozisyona giriyor bu lig için bulunmaz bur adam,büyük maçlarda fark yaratıyor,En önemlisi takım aidiyeti cok yüksek özellikle yabancı oyuncularda bunu bulmak zor..En önemli eksikliği bence oyun içindeki pas oyununa katılmaması...Artılarına eksilerine bakıldığında tabii ki eksikleri var ama bence kesinlikle bonservisi alınmalı..
iste hocam bu lig icin iyi bir oyuncu ama diger liglerde yedek kalir bu haliyle.
o yüzden onyekuru bize mecbur eger oynamak istiyorsa.
monacoya döndügü anda yine yedek kalir ve kimsenin umrunda da olmaz.
burada herkes seviyor kendisini o yüzden kalmak icin her yolu deneyecektir.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Baslarda ben de Lemina ne olursa olsun alinmali düsüncesindeydim ama zirt pirt sakatlanmasi bayagi bas agritiyor.

Ucuza kapatabilirsek ne ala ama 8-9 Milyon falan vermek pek akil kari degil gibi.

Üst Alt