Onyekuru'nun Maliyeti Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru'nun Maliyeti Belli Oldu

1578244855515.png

Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcu Henry Chukwuemeka Onyekuru’nun geçici transferi üzerine kulübü AS Monaco Fotball Club ile anlaşmaya varıldığını KAP'a bildirdi.

Galatasaray Sporiif AŞ’nin KAP’a yaptığı bildirim şu şekilde:

"Profesyonel futbolcu Henry Chuckwuemeka Onyekuru ve Kulübü AS Monaco Football Club SAM ile oyuncunun 2019-2020 sezonu sonuna kadar geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 750.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir.

Futbolcuya ise net 650.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

galatasaray.org

Bunlar kimi satacak merak ediyorum kesin kira parasi verilmistir henry icin, yanlis hatirlamiyorsam suan eksideyiz al sat konusunda

Ben begenmedim anlasimayi, bir sirf 6 ay iki adamlar dogru düzgün oynatmadi henryi biz belki tekrar yildiz yapacagiz ve bunun sayesind monaco henry baska bir takima satacak birde üstüne biz 750k ödüyoruz. Ben olsam degeri düsen futbolcun var bana bedava verki bizde oynayip tekrar eski degerini bulsun derdim

Everton'a 1 sene icin 800 bin verdikten sonra 6 ay icin Monaco'ya 750 bin ödemek basarisizlik olarak görülebilir ama Onyekuru bu. Monaco'nun oynatacagi yok. Takimda 2-3 sene daha kiralik olarak oynar.

Üst Alt