Operasyon Böyle Olmalı... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Operasyon Böyle Olmalı...

Cevap: Operasyon Böyle Olmalı...

- Bir kere takimin adi Galatasaray'sa birden o kadar oyuncu yollanmaz. Üstelik sen kaliteli-kalitesiz ayrimi yapmadan 15+ oyuncunun biletini kesmissin. Arda, Sabri, Servet falan takima çok faydali isimler.

-Önerdigin teknik adam is yapmaz

-Takimda kalmasi gerek dedigin Stancu ve Kewell de gönderilmeli.

Arda ve Sabri faydalı da bu takımda bazı şeylerin değişmesi gerekir. Servet'in faydası bize değil rakip takımlara. Kewell'ın Giggs gibi kullanabileceğimizi söyledim. Stancu da iyi bir adam bence. Bazı şeylerin değişmesi için de yeni bir yapılanmaya ihtiyaç var. Gerekirse tüm takım gönderilip yeni bir takım kurulacak. Eski Galatasaray'dan eser mi var ? Nereden tutsan elinde kalıyor. Onun için böyle bir operasyon şart.

Galatasaray´i temizlemek icin bir Sezon yetmez arkadaslar...

2-3 Sezon sampiyonlugu unutun derim.. Öyle sap Operasyon diyerek olmaz bu isler...

Bu Takim´da Emre Colak ve Emirhan haricinde heeeeeepsi gönderilmeli. ve bu bir sezonda olacak birsey degil..

Fatih temi gelse ne olçak o uefayı alan kadro bir daha kurulamaz 2.gelişinde külübe uğrattığı maddi zarara da ortada felipeler fabyolar sarrlar cristianlar lukunkular gelirse transfere taktiklere felan karışmasın gaz versin o kadar bu da imkansız zaten :D

Bence de F.T gelecek dertler bitecek ama hagi ye de güvenim tam.

Bide oyunculardan ise sabri, servet ve arda 3 lüsü bizi avrupada zirveye taşıyacak 3'lü bunu bi kenara yazın.

Skibbe yada gerets teknik drektör hagi sportif drektör haa birde kaliteli yerliler lazım bize iyi geceler...

Arda ve Sabri faydalı da bu takımda bazı şeylerin değişmesi gerekir. Servet'in faydası bize değil rakip takımlara. Kewell'ın Giggs gibi kullanabileceğimizi söyledim. Stancu da iyi bir adam bence. Bazı şeylerin değişmesi için de yeni bir yapılanmaya ihtiyaç var. Gerekirse tüm takım gönderilip yeni bir takım kurulacak. Eski Galatasaray'dan eser mi var ? Nereden tutsan elinde kalıyor. Onun için böyle bir operasyon şart.

Daha önceki mesajimda yazdigim gibi o kadar oyuncu kovmakla operasyonun sonucu Bucaspor veya Konyaspor'a dönmek olur. Su an bile bazi bölgelerde kaliteli yerli sorunu yasanirken sen eldeki 2-3 ise yarar adami da yolluyorsun. Cidden bu kadar futbolcu ile yollar ayrildiktan sonra yerlerine onlardan daha iyi olan 10'ün üzerinde yerli transfer edebilecegimize inaniyor musun ? Transfer edebilme ihtimalini geçtim o kadar oyuncuyu bulabilecek misin ? Almanya'dan getirmek istesen bile 3'ü iyi çikar, kalan 7'nin Baris Özbek'ten farki olmaz. Nuri, Mevlüt, Gökhan Inler, Hamit hatta Mehmet Ekici gibi hayal ötesi transferler düsünüyorsan orasini bilemem.

Aksini dusunenlere saygim sonsuz fakat ben Fatih Terim'in yeniden teknik direktorluge getirilmesinin hem ona hemde takima zarar verecegi dusuncesindeyim. Boyle dusunmemin nedeni tamamen medyada ve malesef camiamizda Fatih Terimi kiskanan ve basarili olmasini istemeyenlerin coklugudur.

Sahsi dusuncem Teknik direktorluge Abdullah Avci'nin getirilmesi ve transfer konusunda her turlu imkan ve yetkinin kendisine verilmesidir. Eger Haldun Ustunel'de bir sekilde yonetime tekrar kazandirilabilirse cok daha iyi olur.

Daha önceki mesajimda yazdigim gibi o kadar oyuncu kovmakla operasyonun sonucu Bucaspor veya Konyaspor'a dönmek olur. Su an bile bazi bölgelerde kaliteli yerli sorunu yasanirken sen eldeki 2-3 ise yarar adami da yolluyorsun. Cidden bu kadar futbolcu ile yollar ayrildiktan sonra yerlerine onlardan daha iyi olan 10'ün üzerinde yerli transfer edebilecegimize inaniyor musun ? Transfer edebilme ihtimalini geçtim o kadar oyuncuyu bulabilecek misin ? Almanya'dan getirmek istesen bile 3'ü iyi çikar, kalan 7'nin Baris Özbek'ten farki olmaz. Nuri, Mevlüt, Gökhan Inler, Hamit hatta Mehmet Ekici gibi hayal ötesi transferler düsünüyorsan orasini bilemem.

Hamit'i almak zor değil ama Hamit'i düşünmedim.

Selçuk, Sezer, Yiğit İncedemir, Serdar Kesimal, Hasan Ali daha bir çok adam var alınabilecek. Paraya kıyıp alacaksın. Yapılanma diyoruz, operasyon diyoruz. Başka yolu yok bunun.

Şu anda bile Bucaspor ile Konyaspor'dan farkımız yok zaten. Altyapıdan da gerekli takviyeler yapılabilir. Sonuçta bu çocuklar oynaya oynaya gelişecek.

Şaka gibisiniz..

Hala Terim gelsin diyenler var Adamın 10 senedir futboldan haberi yok Mesut Özil gibi bir oyuncuyu Milli takıma almak istemeyen adam Haldun Üstünelin emrinin altında çalışmayı kabul edermi?

Terim 2.geldiğinde Kulübün bütçesi yetersizdi laflarıyla kimse kendisini kandırmasın.

Adam Milanda iken Dünyanın en iyi kadrolarından birine sahipti ama ne oldu az kalsın küme düşürüyordu.

Bize 2.geldiğinde bizide küme düşürüyordu ve fenerden 6 yememize göz yumdu.,

Bugün Arda,Sabri,Servet,Hakan takım içinde bu kadar ayrımcılık yapıyor ve gelenin gidenin ayağını kaydırmaya çalışıyorlarsa bunun 1 numaralı suçlusu bu oyunculara yüz veren TERİM'den başkası değildir.

Bana kalırsa Terim'in hocalık hayatı bitmiştir o kadar büyük hoca olsaydı son 2-3 senedir avrupadan teklif alırdı.

Terim'in dünya futbol'unun çok uzanğında kaldığını ve gaz futbol'u oynatmanın artık hiç bir takıma yarar sağlamadığını söylemek isterim.

Öncelikle ikimizde Galatasaraylıyız ne kadar tuhaf bana x taraftardan Fatih Terim özgeçmişi gibi bahsettin resmen,Fatih Terim'i beğenmeyebilirsin,sevmeyebilirsin saygı duyarım ancak bugün ki aklımla gelecek en iyi isim Fatih Terim bu takıma,başarısız olarak 4.senemize girecekken Abdullah Avcıları,Tolunayları bu medya 5 maçta yer...

Ama Fatih Terim lafı her yerde gediğine koyan bir adam,Türkiye şartlarında en güçlü ve Galatasaray'ı iyi bilen adam o,herkesin dilinde 2.dönemi var şöyle bir gözünün önüne getir o zamanın şartlarını,ben Fatih Terim'in aslında başka oyuncu alacakken yönetimin zoruyla bir ton transfer yaptığını düşünüyorum,onu bırakalım Milandan oyuncuları kovdurdu hocasını o saygısızlık Milanlı oyunculara ait,küme düşşse kimin suçu olduğu gayet açık...

Herkes anlaşmak zorunda değil elbette fikir ayrılığı olacak Fatih Terim bu iş için en iyi aday bence.

İlk önce yerli kalitesini düzeltmemiz lazım.Onun için;

1) Mehmet Ekici

2) Tunay Torun

3) Hamit Altıntop

4) Sercan Yıldırım

5) Serdar Aziz

Bunlara ek olarak ümit milli takımdan;

1) Barış Başdaş

2) Alper potuk

Onur.R.Kıvrak

Selçuk İnan

Bu 2 oyuncunun sözleşmesi sezon sonu bitiyor.Eğer ikna edilebilinirlerse en az 1 alınmalı.Bariz bir kaleci sorunumuz var.

Çok sevdiğim Milan Baros ve Neill değil kim giderse sesimi çıkarmam.

Lucescu kısa vadede başarı için getirilebilecek en iyi hoca.

bu kadar nankör taraftar olmaz ,F.Terim'in kariyeri ortada neyin tartışması bu.Mourinho gibi herkes gittiği her kulupte başarılı mı oluyor?Juan De Ramos 2 kez aldı UEFA'yı sonrasında ne oldu ?Benitez ,Trapattoni ,Lippi bu adamlar futbolu bilmiyor mu da arada başarısızlıklar yaşadılar.F.Terim bu takımı ayağa kaldıracak , otoriter tavrı ve ağırlığıyla takımı disipline edebilecek bir hoca ve mutlaka efsane geri gelmeli.

bu kadar nankör taraftar olmaz ,F.Terim'in kariyeri ortada neyin tartışması bu.Mourinho gibi herkes gittiği her kulupte başarılı mı oluyor?Juan De Ramos 2 kez aldı UEFA'yı sonrasında ne oldu ?Benitez ,Trapattoni ,Lippi bu adamlar futbolu bilmiyor mu da arada başarısızlıklar yaşadılar.F.Terim bu takımı ayağa kaldıracak , otoriter tavrı ve ağırlığıyla takımı disipline edebilecek bir hoca ve mutlaka efsane geri gelmeli.

Kesinlikle haklisin renkdas

Üst Alt