Oppenheimer - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oppenheimer

Barbye ezilmis
25fc57e164b77ac5bf5c2c82cee25a5c.jpg
Fark artacaktır.

doğal bi rezult

önceki 2 filimi eh olan nolanın başrolünde random bi herifin olduğu historik 3 saatlik filimi mi
yahut çoluk çocuğun akın edeceği margot robi ve rayn goslingli 1 saatlik barbi mi

barbi de muhtemelen fena filim değildir

İzledim, güzel film, opp’un arkasından çevrilen entrikayı, siyasilerin kindarlığını, hedefleri için herşeyi yapacaklarını, bilimadamlarının küstahlığını, opp’un siyasilerin ne yapacağını bildiği ve onlarla bilimadamları arasındaki köprü oluşunu, bilimadamlarını iknada kullanıldığını güzel anlatmış
Opp’un bilimadamlarına bombanın yapılmasının savaşı bitireceğini savunmasıyla, kullanıldıktan sonra siyasilere, düşmanların da yaparak nükleer silahlanmaya yol açacağı savunması arasındaki çelişkiyi anlatırken yan bilgilerle bombanın yapım sürecini anlatmış

Bu sırada ilgiyi sağlayabilmek için einstein gibi popüler kişilerden falan yararlanmaya çalışmış
Bir de popüler olmayan bilim adamlarını tanıtma endişesi yaşamış, bohr falan gibi

Ama nolan’da alışık olduğumuz teknik bilgi bombardımanı yok malesef
Konuyla ilgili biraz bilgi iyi olur izlemeden önce, yoksa kolay kopabilirsiniz filmden, biraz ağır geçiyor

İzlemedim ama biyografuk bir filmden ne beklenir ki? Bir de kolan cekmis. Herhangi biri de cekebilirdi. Zaten izleyenlerin yorumlari beni sasirtmadi. Kimse begenmemis

Bilet seçerken Home ımax, sweet box ımax ve normal ımax seçenekleri var hangisini önerirsiniz hiç bilmiyorum
Edit: yiyecek içecek paketiymiş herhald

biopic oldugunu bilerek izledim de pek sarmadi. +1 saat arkadaşlarını tanıştırmakla geçti. cilian iyi aktör lakin onun yerine benedict oynasaydı daha iyi olurdu. Aktörluk performansi iyiydi ve filmin ikinci yarısı enteresan idi.

Üst Alt