Orduspor'un Yeni Hocası Hector Cuper - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orduspor'un Yeni Hocası Hector Cuper

Cevap: Orduspor'un Yeni Hocası Hector Cuper

bize karşı oynadıkları gibi oynasınlar teknik direktörsüz bile bir çok takımı yenecek kalitede gördüm kendilerini. bizi yenememeleri normal süper ligin en istikrarlı takımıyız ama kaliteli hocalar küçük klüplere yaramıyor genelde. zaman göstercek bakalım...

Hayal değil en azından bir hedef koyuyor. Yıllardır ne takımlar biliyoruz hedefsiz ve ligi hep aynı yerde bitiriyorlar en sonundada düşüyorlar.Rize,Denizli, Antalya vs..vs..Hedef koymak her zaman iyidir. Tabiki dedikleri zor..Lige kalitedede gelecektir.

hedefler biraz orantili olmasi lazim reis..

bu ayni bizim CL kazanmamiz gibi bisey.. Hedef olabilir ama suan icin gulunc gelir.. sacma gelir.. ama Hedef olarak boyle bisey kandirmaca gibi bisey olur.. bizim hedefimiz Sampiyonlar ligi Ceyrek Final oldumu daha dogrucu oluruz.. halbuki o bile ilk asamada hemen olacak bisey degil..

Ordununda bi andan 2.ligten gelip.. 5 yil icinde sampiyon olacagiz demeside sacma..

ayni Bulent Korkmazin bizim basimiza geldiginde.. bu takima Avrupa Sampiyonlugu kazandirmayi dusunuyorum.. 2-3 sene icinde..

hedefler biraz orantili olmasi lazim reis..

bu ayni bizim CL kazanmamiz gibi bisey.. Hedef olabilir ama suan icin gulunc gelir.. sacma gelir.. ama Hedef olarak boyle bisey kandirmaca gibi bisey olur.. bizim hedefimiz Sampiyonlar ligi Ceyrek Final oldumu daha dogrucu oluruz.. halbuki o bile ilk asamada hemen olacak bisey degil..

Ordununda bi andan 2.ligten gelip.. 5 yil icinde sampiyon olacagiz demeside sacma..

ayni Bulent Korkmazin bizim basimiza geldiginde.. bu takima Avrupa Sampiyonlugu kazandirmayi dusunuyorum.. 2-3 sene icinde..

O hedefleri koydu ama gerekçelerini ve yapacakalrını açıkladı. Mesela 5. yılda 100m bütce yapmayı planlıyor. Onun için Kulübü A.Ş yapabiliriz diyor. Birkaç proje daha söylemişdi. Zaten Nedim Türkmen ne dediyse yapan bir başkandır. Orduda herşeyi yeniledi.Olsun be Ordunun ne zararı var.

Bizle, ordu şike için mücadele ediyor. A.Albayrak ile nedim başkan 20 yıldır dostmuş. Nedim Türkmen'nin GS kongre üyesi olduğuda söyleniyor.

O hedefleri koydu ama gerekçelerini ve yapacakalrını açıkladı. Mesela 5. yılda 100m bütce yapmayı planlıyor. Onun için Kulübü A.Ş yapabiliriz diyor. Birkaç proje daha söylemişdi. Zaten Nedim Türkmen ne dediyse yapan bir başkandır. Orduda herşeyi yeniledi.Olsun be Ordunun ne zararı var.

Bizle, ordu şike için mücadele ediyor. A.Albayrak ile nedim başkan 20 yıldır dostmuş. Nedim Türkmen'nin GS kongre üyesi olduğuda söyleniyor.

Ordu'nun başarılı olmasını yürekten istiyorum.Nedim Türkmen gibi adamlar çoğalmalı futbolumuzun içinde.Cuper de umarım çok başarılı olur ama bilemiyorum , pek doğru bir seçimmiş gibi gelmiyor.

kuper kupalarda daha basarili bir hoca sanki [benitez qibi]

ordu kisa vadede kupalarda ve zor maclarda basari saglayip takimin testislerini arttirma pesinde olabilir ki yeni cikmis bir takim icin mantikli. kumede kalirlar nasil olsa

Üst Alt