Organize Bir Şekilde Tepkimizi Gösterelim | Önerileriniz ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Organize Bir Şekilde Tepkimizi Gösterelim | Önerileriniz ?

Cevap: Organize Bir Şekilde Tepkimizi Gösterelim | Önerileriniz ?

Aslında gitcen Ali Sami Yen'e çadır kurcan. Açlık grevine başlıcan. Gerçi bu aralar çadır kurmak sakıncalı ama. Sarı Kırmızı'ya boyarız. Kimse yeşil giymez. Anlarlar o zaman Galatasaray'lı olduğumuzu.

Ya da Polat'ın resmini mi yaksak. Ali Serhat nerelerde. Şimdi gelir abartmayın falan der:D

Kongrelere bile almamak lazım bu adamı.Gitsin kankasının klübüne üye olsun

En iyi tepki ilk iç saha maçında 90 dakika yönetimi istifaya davet etmektir. Zaten takımı desteklesek de desteklemesek de kazanamıyor.

daha gec degil,asil 3 mayistan sonra gec olabilir.büyük bir taraftar kitlesinin yapacagi protesto,yürüyüs vs, 3 mayistaki mahkemeyide olumlu yönde etkiler.

Gidin Stadi Doldurun...

Besiktas Taraftari Kadar olamiyormusunuz... "Yildirim Demirören Yeeeter.."

Sizde gidin o Güzelim Stadi Doldurun 55 000 kisi hepbirlikte 90 Dakika "Istifa Istifa Adnan Polat Istifaaa" diye bagirin...

Ah Orda olmak vardi simdi..

besiktas derbisi öncesi protesto olur,sonra kulüp binasina yürüyüp protestolar olur.daha baska cok sey yapilir.medya bunlari göstermeliki olumlu seyler olsun.yoksa polat nasil olsa tik yok diyor

koca pankart;yalanci baskan polat gibi. sonra beni yalniz taraftar asar demisti.seni asiyoruz gibi

Kasımpaşa maçında taraftar gücünü göstermeli.Polat da artık ne yaptığının farkına varmalı.90 dakika boyunca,etkili bir şekilde tepki şart.Ayrıca Ligtv üyelik iptali de mantıklı geliyor.

önce adnan polatı maçta türübünlere çağıralım bu sazan gibi atlıcaktır trübünlere üçlü çektirmek için, geldiği zaman şimdiye kadar görülmemiş büyüklükte bir pankart açalım, pankarttada şöle yazsın '' istifa dedik anlamadın şimdi s..... git büyük!!!! başkan ''

arkadaslar yapilacak seyler belli ve basit seyler.besiktas derbisi öncesi stada giderken polat istifaa falan protesto.mac sirasinda yine polata protesto.(bunlari medya takip edecek) maqctan sonra ayni yine devam.daha sonraki gün kulüp binasina dogru yürüyüs ve orda pankart ve aleyhte tezahüratlar yapilacak.bunlar olunca düsünün medyayi,haberlerde ve heryerde galatasaray tarfatari konusulacak.buda mahkemeyide etkileyecek.ayrica ünal aysal ve digerleride taraftarin kimin yaninda oldugunu acikca görecek.

Benim önerim taraftar gruplarının Spor medyasıyla anlaşarak ortak bir deklerasyon yayınlatması ! Polata Bugün Galatasarayı mahkemelerde gezdirenleri ne galatasaray taraftarı ve Tarih affetmeyecek.. Galatasarayın bugünkü ve bundan sonraki sevdalıları sizi hep kötü bi şekilde anacak ve sizi yüreklerinde mahkum edecektir türü Vurucu ifaldeler kurarak olaya müdahil olması gerektiğini düşünüyorum ! örneğin deklerasyon grubu oluşturalım forum olarak sonra tüm medya servislerine faxlayalım ! gscimbom 'un olaya müdahil olması gerektiği düşüncesindeyim

arkadaslar yapilacak seyler belli ve basit seyler.besiktas derbisi öncesi stada giderken polat istifaa falan protesto.mac sirasinda yine polata protesto.(bunlari medya takip edecek) maqctan sonra ayni yine devam.daha sonraki gün kulüp binasina dogru yürüyüs ve orda pankart ve aleyhte tezahüratlar yapilacak.bunlar olunca düsünün medyayi,haberlerde ve heryerde galatasaray tarfatari konusulacak.buda mahkemeyide etkileyecek.göreceksiniz

Hatta Beşiktaş taraftarını da bir şekilde arkamıza alalım.Zamanında bizde ''Yeter Yıldırım Demirören'' sloganları atmıştık Sami Yen'deki derbide.Şimdi onlar bize yardımcı olsun.Daha yüksek sesle,müthiş etkili olur.

olabilecek pankartlar=

yalanci baskan

seni asiyoruz

kuzu baskan degil aslan baskan istiyoruz

polat kümeye

mahkemeci bolat

say say bitmez

Hatta Beşiktaş taraftarını da bir şekilde arkamıza alalım.Zamanında bizde ''Yeter Yıldırım Demirören'' sloganları atmıştık Sami Yen'deki derbide.Şimdi onlar bize yardımcı olsun.Daha yüksek sesle,müthiş etkili olur.

bunu besiktas tribün liderleri ile görüserek yapabiliriz,ama iyi fikir

bunlar lafta kalmamali.hafta sonu mac öncesi ve sonrasi bunlari tvlerde görmek istiyorum

İş işten geçmiş konuşmayın boşa. Adnan Polat bile ''Galatasaray'a nasıl geçirdim'' der gibi, Temmuz'da gelen yönetim ''nah toparlar bu takımı'' derken, sizlerin gayret içinde olması bir işe yaramaz. Adnan Polat bu yola baş koymuş ve 2 sene de, bu takımı bu hale sokmuştur. İnanın enkazı toplamak, 1-2 senelik iş değil. Sinir-stres haplarınızı alın, 2016'ya kadar fln dayanın.

İş işten geçmiş konuşmayın boşa. Adnan Polat bile ''Galatasaray'a nasıl geçirdim'' der gibi, Temmuz'da gelen yönetim ''nah toparlar bu takımı'' derken, sizlerin gayret içinde olması bir işe yaramaz. Adnan Polat bu yola baş koymuş ve 2 sene de, bu takımı bu hale sokmuştur. İnanın enkazı toplamak, 1-2 senelik iş değil. Sinir-stres haplarınızı alın, 2016'ya kadar fln dayanın.

O kadar kötümser olma 5 tane kaliteli transferle bu hava yok olur gider.. galatasaryın geleceğinin karanlık olduğunu düşünmüyorum

Üst Alt